Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Se gazdag migráns se szegény...

Se gazdag migráns se szegény migráns? Így lenne jogos, nem?

Figyelt kérdés

Az se jöjjön aki szegény és az unió akar idekuldeni de az sem akikkel Rogán a letelepedési kötvényekben keresztül jól járt. Azóta több milliárdot tulajdonított el offshore számlákra.

A gazdag migráns is lehet bűnöző és gazember. Akkor elég ketszinuek ha Sorost szapuljak.



2019. febr. 13. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én bevándorlás párti vagyok, családom 1923-ba jött be Magyarországra Cluj-Napoca nevű romániai településről, a nyelvazonosság miatt könnyebb volt, de ennek ellenére nehéz volt a beilleszkedés, amikor ez kiderült én elmondtam a legjobb barátomnak majd elárúlta az osztályba én akkor "szöröstalpű " letten a Román-Magyar meccs után még kaptam is egy pofont. Volt akkoriban egy csaj aki tetszett és már majdnem öaszejöttünk, de elmondták neki, hogy román vagyok ezért elutasított, akkor is az volt mint most érthető okokból, mégpedig, hogy az ottani magyar nyelven is tudó románok nem fizetnek ide adót és közben megszavazták Orbánt amikor mindenkinek evidens, hogy fasisztoid diktátor az ember. Ezért én komolyan, szívből azt szeretném, hogy akár bárki is bejöhessen ide aki akar és én támogatnék egy olyan adókedvezményes formát, hogy amelyik nő feleségül megy menekülthöz ,muszlim,szomáliai előny , akkor az adókedvezményt kapjon ha szül neki gyereket akkor hatványozódjon e kedvezmény, mert elegem van a kárpátiát hallagató sört ivó asszonyverő gyári munkás prolikból akik szerint csak a ódivatú kereszténység az elfogadott.
2019. febr. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, megelőzve a privát áradatot , Pécsen lakom mióta megszülettem. #1 vagyok, és nem kell küldözgetni repjegyet, meg vonatjegyet, nem kell fizetni, hogy elköltözzek köszönöm.
2019. febr. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így lenne jogos és ésszerű, nem utolsó sorban pedig az országnak is ez lenne jó.

#1 Ha Kolozsvárt Cluj-Napocának nevezed, akkor valóban egy szőröstalpú oláh vagy, nem magyar.

2019. febr. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Cluj-Napoca a hivatalos neve, úgy gondolom felvilágosúlt racionális emberek vannak itt és ha a 1920 elötti nevét írom le nem lesz beazonosítható. Ez az a szint mikor Miammart mond egy ázsiai képviselő Burma helyett vagy fordítva. Google mind a kettőt kiadja így van itt is, ha a mélykereszrény nemnemsoha fasiszta vonalat viszi a proli akkor neki Kolozsvár, de azt sokan nem értik. Pécs meg Sophiane volt az ókorban, nevezzem úgy? Az a régi neve. 21. Század hahó.
2019. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Cluj-Napoca a hivatalos neve, úgy gondolom felvilágosúlt racionális emberek vannak itt és ha a 1920 elötti nevét írom"


Kolozsvár nem az 1920 előtti neve, hanem a magyaré. Gondolom Bécset meg Szentpétervárt sem a német meg orosz nevén hívod...

2019. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!