Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz leváltása után hány...

A Fidesz leváltása után hány év alatt regenerálódhat Magyarország a károkból?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
20 év kell mire a söpredéket kitakarítják, bár a legtöbb azonnal köpönyeget vált, ahogy eddig is.
2019. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Sok. Abban sem vagyok biztos hogy valaha sikerül.
2019. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

ha nem totális a bukásuk,tehát letartóztatás,számonkérés,akkor ellenzékből még tovább folytatnák az új kormány akadályozását.

a polip csápjaik levágása és teljes eltüntetése is sok év lenne.

minimum 10 év.

2019. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ha megint békés tárgyalásos rendszerváltás lenne, akkor a fidesz tagok átülnének az új, rendszerváltó pártba (mint annak idején MSZMP-ből a fideszbe) és menne minden tovább.
2019. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Ha leváltásra kerül a Fidesz, akkor minden megismétlődik, mint ami az 1990-es évek elején volt a rendszerváltás után.


Annyira bekebelezte ez a párt az országot, hogyha összeomlik, akkor az ország is mély gazdasági válságba fog esni. A sok nyalonc ha majd "süllyedő hajó" lesz fideszből egyből lépnek majd le, mint a patkányok.

2019. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Az eddigi összes párt alatt ez volt, csak az MSZP kormány alatt, a Fideszesek kérdezték ugyanezt.

Nincs olyan párt, aminek a kormányzása alatt regenerálódni tudna az ország, mert mindegyik csak a problémákat tologatja ide-oda. Másrészt ez egyáltalán nem csak a kormányon múlik, az embereknek is kellene a hozzáállásukon változtatni, nem másokat hibáztatni, nem külföldre menni, stb.

2019. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os már bocs, de van az a mondás hogy kettőn áll a vásár. Persze, lehet mondani hogy ne menjünk külföldre, de basszus ne rajtam legyen már számonkérve az ország állapota, mikor a kormány szándékosan rombolja minden területen, és lehetetleníti el az embereket. Elsősorban nekik kellene azon dolgozniuk hogy élhetőbb legyen az ország, és olyan környezetet biztosítani, olyan béreket, egészségügyet, oktatást, szociális hálót, hogy nekem megérje itt maradni. Nekem is egy életem van, bocs ha nem egy putrissá züllesztett országban vágyom azt leélni.
2019. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es! Igazad van, de én is azt írtam, hogy nem CSAK a kormányon múlik.

Én nem akarok külföldre menni, igaz, hogy ezt nem a kormánynak köszönhetem. Nyugatabbra biztosabbnak tűnik a megélhetés, ha valaki bármit dolgozik, az megél belőle. De ez nem a mostani kormány hibája, mert az összes eddigi alatt így volt.

2019. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!