Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Hölgyek! Megjött a...

Kedves Hölgyek! Megjött a kedvetek az Orbán csomagtól a család alapításhoz & szüléshez?

Figyelt kérdés

A hazának gyerekre van szüksége. Öregedő a társadalom. Nincsen aki fizesse a mai dolgozók nyugdíját. A nemzet fennmaradása a gyerekek számától függ. A gyermek egyébként is öröm ! Benne születsz újjá. A saját éned egy darabja. Te vagy csak kicsiben. Amit neked nem sikerült elérni, azt a te segítségeddel megvalósítja Ő az életben. Ha te nem is leszel tovább élsz őbenne és gyermekeiben.


Most az Orbán csomag lehetsőséget nyújtot, hogy a családot válaszd számos az életben is használható kedvezménnyel (SZJA mentesség, új kocsi stb). Most elgondolkozol hogy belekezdj életed nagy kalandjába?


2019. febr. 14. 10:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert az összerelő üzemekből a gyártósorból meg a közmunkából fog majd felerőssödni a gazdaság haha
2019. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Ja! A bérekkel van a baj, szerintem is! Mert hogy nyugaton dolgozó magyarok nyugati bérért, náluk aztán jönnek sorban a gyerekek, 4 alatt meg sem állnak!!!

Nyugati bér, tolerancia, mosolygás, szép, tiszta, rendezett környezet, kiváló infrastruktúra, kiemelkedő oktatási színvonal, jól felszerelt kórházak kiváló orvosokkal, minden egyben van és minden rendben van (legalábbis a fejetekben tutira ez a kép él, s legyen akár így! Ez mind igaz!) Akkor miért fogy az európai ekkora nagy bőségben, jóságban? (az európai!!!)


Én azért nem vállalok gyereket, mert nem akarok gyereket, a kormány fejre is állhat, ha 1 milliárdot ígérne nekem 1 gyerekért, akkor sem vállalnám! Külön eset vagyok, szó se róla, de az elsöprő többség, aki nem vállal, az úgy van vele, hogy ÉN, csak ÉN, aki számít! Köves Slomó mondta erre, hogy "értékrendi válság". AZ! Szerintem is!


[link]

2019. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már elmúlt 25 éves a gyerekem, hülyén jönne ki egy kistestvér a pénzért. Mi úgyis kimaradtunk mindenből eddig is.
2021. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
70%
nem! leszbikus vagyok
2021. febr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
52%
Nem!Nem ezért fogok szülni mert az szánalmas lenne!😁😁
2021. febr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Most, hogy ha valaki terhes, azt nem olthatják be, rögtön mindenhol terhesnek vallom magam.
2021. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem szükséges mert nem diszkriminálhatnak emiatt.Ki lett mondva az Európai Bizottság által
2021. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem jött meg a kedvem, hogy ebbe az országba szüljek, pláne amíg Orbánék itt vannak hatalmon, és süllyedünk a diktatúra felé. Ha ez nem így lenne, tehát normális demokráciában, normális országban élnénk, akkor sem szülnék amíg a minimálbér ennyi.
2021. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Igazad van #28-as
2021. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy a fogságban tartott állat nem szaporodik
2021. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!