Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves Hölgyek! Megjött a...

Kedves Hölgyek! Megjött a kedvetek az Orbán csomagtól a család alapításhoz & szüléshez?

Figyelt kérdés

A hazának gyerekre van szüksége. Öregedő a társadalom. Nincsen aki fizesse a mai dolgozók nyugdíját. A nemzet fennmaradása a gyerekek számától függ. A gyermek egyébként is öröm ! Benne születsz újjá. A saját éned egy darabja. Te vagy csak kicsiben. Amit neked nem sikerült elérni, azt a te segítségeddel megvalósítja Ő az életben. Ha te nem is leszel tovább élsz őbenne és gyermekeiben.


Most az Orbán csomag lehetsőséget nyújtot, hogy a családot válaszd számos az életben is használható kedvezménnyel (SZJA mentesség, új kocsi stb). Most elgondolkozol hogy belekezdj életed nagy kalandjába?


2019. febr. 14. 10:18
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

ijjjj 30as.


nem emlékszem hogy olvastam volna jobb és egyértelműbb hasonlatot az egész csok dolog kiváltójára....

2021. febr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Aki "közjószágot" akar elleni és szuzukit venni, annak nincs mese. Én inkább kihúztam olyan országba, ahol keresni is lehet PÉNZT a munkámért.
2021. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ki a sz.ar tesz fel ilyen kérdést? Ki vagy te kérdező? Herótom van, hogy szülőgépnek néztek, miközben lábbal tiporjátok a demokráciát, emberi jogokat! Semmi közöd hozzá, hogy szülök-e vagy sem, az Orbán csomagjaival meg amit csinálnék azt nem köszönné meg.
2021. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!