Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A családtámogatási politika...

A családtámogatási politika és a családosok adókedvezménye miért legitimálja és teszi semmissé egyesek szemében a sok korrupciót ès antidemokratikus eszközöket?

Figyelt kérdés
Értem, hogy ezek szép és jó dolgok de akkor most rendben van mellette a korrupció, és hogy nincsenek betartva a demokrácia szabályai?
2019. febr. 14. 10:34
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%

Mint láthatod igen.

Mindig van olyan kiemelt, kedvezményezett csoport, ami a szavazóbázist biztosítja. Innentől, minden rendben.

2019. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
62%
Biztos vannak, akik így gondolkodnak. A magyarok amúgy sem szoktak szívbajosak lenni, ha korrupcióról van szó.
2019. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Ezeket eddig csak az ellenzék fújta fel. Keres nekem egy olyan országot a világban ahol nincs korrupció. Még a jó léti államokban is jelen van! Mondjuk ha más lenne az is ugyanennyit lopna + az is lehet mindent megtenne a külföldi cégek, nagy hatalmak, nemzetközi szervezetek valamint az EU nevében. Ami nem vezetne jóra és most az a lényeg hogy nagyon is jó irányba haladunk. Az ellenzék nem tudja már hogy betámadni ezt az új hatalmas kedvezményeket és támogatásokat.
2019. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

#3

Nektek semmi közötök nincs a nyugati, jóléti államokhoz.

2019. febr. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Igen, korrupció mindenhol van a világban, na de ekkora? Az egész társadalmat züllesztik le ezzel, hogy ilyen korrupt a rendszer, sokkal veszélyesebb a társadalomra nézve, mint bármi. Ahogyan mondani szokták, “fejétől bűzlik a hal”
2019. febr. 14. 10:46
 6/34 anonim ***** válasza:
5%
Engem nem érdekel kifejezetten. Nyugaton is vannak lopások meg korrupcíó is. Ott ezekről még csak nem is bírsz nyíltan beszélni tudom élnek ott ismerőseim. Magyarország jó irányba halad. Az ellenzék túlozza el ezt engem csak az érdekel hogy fejlődünk elég gyorsan. Nem vagyunk nyugati szinten? Ausztria mikor lesz Svájci szinten? Azt hiszitek máshol nincsenek lopások? Mimnél nagyobb a jó lét meg a gazdaság annál nagyobb a pénz és a lopás! :D
2019. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%
Igen, van külföldön is korrupció, csak nem ilyen nyílt méretű korrupció. Külföldön a ,,kenyérből" a héját lopják el, itthon meg az egészet és visszalöknek pár morzsát és elvárják, hogy örüljünk annak a kevéske morzsának is.
2019. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
8%
Ja mert jóval nagyobb! :D
2019. febr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
62%

,,Nem vagyunk nyugati szinten?"


Leírtam már neked párszor tegnap is: nem az a gond már, hogy a nyugati szintet se érjük el, de a közép-európai szintet se. Ez a gáz, mindezt úgy, hogy az EU nem kevés pénzt öntött belénk a gazdaság fellendítésére.

2019. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
7%
65% Ez nem igaz mert fejlődünk! Tudod egyébként Csehország és Németország miért jobb nálunk? Mert például a lengyel gyárak fent tudtak maradni a konkurencia ellenére. Ha bemész egy plázába akkor biztosan találsz 1-2 lengyel multit ami pl ruhát árul. Mi még a nagy cégeinket eladtuk a rendszerváltás előtt és kiszolgáltattuk magunkat külföldi cégeknek. Nem igaz hogy az Ikarust meg az ehhez hasonló cégeket nem bírtuk volna modernizálni. Ezért nem bírunk olyan szinten lenni de gyorsan fejlődünk! :D
2019. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!