Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol fognak szülni a magyar...

Hol fognak szülni a magyar nők, ha kórházak zárnak be, és rossz az egészségügy?

Figyelt kérdés
Na meg ha mindenki elkezdene szülni, akkor lenne kapacitás?

2019. febr. 14. 14:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, egyben igazad van, rossz az egészségügy - mert még mindig nem csináltak az OPNI helyébe egy másikat.

Hiszen ha lenne akkor onnan nem tudnál ilyen hülyeségeket írogatni.

2019. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom hogy kórházak bezárnak-e, vagy sem, de ez megint vagy egy troll, vagy egy nagyon paranoiás kérdés.

Van aki simán szült Miskolcon a bevásárlóközpontban, vagy a villamosmegállóban:

[link]

A gyerek csak kipottyan azt kész.

Itt egy cikk angolul arról, hogy valójában sokkal könnyebb állva szülni:

[link]

2019. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A stadionokban.
2019. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Igen, vannak szerencsés nők akiknek ilyen könnyű. Anyám is mindig mesélte, hogy amikor velem már 25. órája vajjúdott és majd meghalt a fáradtságtól, az állandó fájdalomtól, akkor azt nézte közben, ahogy egy kismama sétálgat a folyosón (kilátott a vajjúdóból a kórházi folyosó egy szakaszára). Aztán a lány egyszer csak összegörnyedt, nyögött párat és mire odaértek az orvosok már jött is ki a babája.

Neki így sikerült. Közben anyám majd belehalt a szülésbe és körülötte rengetegen ugyanúgy.

2019. febr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Így van 12 es!!!


de ha ez így megy mért tartunk szülészetet? mért trtunk szülész orvosokat? JAAAAAAA ez 10000 ből egyszer van ? akkor nem is tudom mért ezzel példálózol.


30 éves vagyok, anyám is már a 3. 12 órás nővérváltáson túl nem bírta, doki leüvöltötte "leszarom ha nem bírja a gyerek a fontos maga meg vagy megmarad vagy nem"


akkoriban még nem így nézett ki: "jaj csak egy gyors császárra jöttem végzünk 3 ra? jaj megyek a műkörmösömhöz"

2019. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!