Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolt Vona Gábor a 2....

Mit gondolt Vona Gábor a 2. reformkor alatt?

Figyelt kérdés

Van egy videó amiben Vona ezt mondja:

"a kiúthoz nem elég egy szimpla kormányváltás, annál sokkal, de sokkal több kell. Talán egy második reformkor"

Rákerestem, de nem találok semmi konkrétat, ez valami mozgalom, vagy itt mire utalt?


https://www.youtube.com/watch?v=K1nt7NLowL0


A legvégén mondja.



2019. febr. 14. 21:07
 1/4 DTR42 ***** válasza:
77%

Szerintem arra gondol, hogyha a Fidesz-KDNP-t még le is cáltják az nem elég. A rendszert amit kiépítettek kell megváltoztatni.

Én attól rettegek, hogy ugyanaz lesz mint 2010-ben, hogy jön egy párt ami megnyeri az országgyűlési választást, megszerzi a 2/3-ot és elkezd kiépíteni egy olyan egyeduralmat és egypártrendszert amit Orbán.

2019. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem arra gondolt,hogy idővel megváltoznak egy kicsit az emberek és nem lesznek ennyire könnyen kaphatóak pl egy gyülöletkampányra. És nem csordaszellemből szavaznak,hanem utánanéznek hogy mégis kire mire milyen programra voksolnak.
2019. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Az első jól mondja: Az Orbán-rendszer totális leépítése után egy új rendszert kell kidolgozni, felépíteni, a fejekben rendet tenni - és végre egységbe tömörülni az ország érdekében!
2019. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Azt, hogy bár bukott politikus, de teli van küldetéstudattal, ezért most talált magának egy ilyen játékot. Nem kell komolyan venni, majd megunja.
2019. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!