Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Hont András...

Mi a véleményetek Hont András bevándorlással kapcsolatosan megszólalásáról?

Figyelt kérdés

Szerintem kicsit túl lőtt a célon, még ha a bevándorlás mellet áll is. Véleményem szerint aki azt vitatja, hogy a migráció jobb mint ha a magyar anyák magyar gyermekeket szülnek az nem lesz szimpatikus a többségnek.


Forrás: [link]


2019. febr. 17. 11:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%

Szánalmas.

Ez nem csak arról szól, hogy meglegyen a létszám, hanem sok magyar nő és férfi szeretne gyereket szülni, nevelni.

Szerinte a magyar és itt élő és dolgozó embereket ebben nem kell támogatni, ők csak dolgozzanak, azért, hogy a migráns tudjon gyereket szülni, mert nekik bezzeg adna támogatást.

Normális országban az ilyen fasiszta, náci embert már leültették volna.

2019. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Jah és ilyenek után egyértelmű, hogy Fidesz 2022, pedig eddig a Jobbikra szavaztam és nagyon sok ismerősöm is így gondolja.
2019. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Vadhajtások?

Ezek a fényességes tekintetű lángelmék?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=LePaetRvvoo

2019. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3-as miért számít, hogy kitette ki? Itt most Hont Andrásról van szó, ha esetleg az indexen lenne fent az változtatna az elhangzottakon..?
2019. febr. 17. 11:42
 5/17 anonim ***** válasza:
22%
Pedig afrikai menekültekkel az egész Kárpát-medencét be lehetne telepíteni és azonnal megállítanák a munkaerőhiányt, sőt, még több cég akarna gyárakat nyitni miattuk.
2019. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
81%

Nem fogom lenyomozni a dolgot, de szerintem joggal feltételezhetem, mielőtt belemennénk a kérdésbe, hogy eleve kiforgatták a szavait.


Ami a kérdést illeti, nem tudom miért kéne vagy-vagy alapon csinálni. Az nyilvánvaló, hogy az EU-ban alacsony a születésszám, ezt pedig csak bevándorlással lehet ellensúlyozni, amíg nem találják fel a klónozást. Ki lehet találni mindenféle ösztönzést, de a számokon nem látszik a hatásuk.

2019. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Más a véleménye, mint nekünk? Verjük pofán és köpjük le, ja és ezt írjuk is le így egy cikkben. Welcome to Magyarország. Innen épeszű ember menekül, nem bevándorol.
2019. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12:24: az a helyzet, hogy a klónozást már kitalálták, csak "etikai" okokból tilos. Amit én szánalmasnak tartok.
2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

"Más a véleménye, mint nekünk"


Kérlek ne, nagyok fárasztó vagy.

2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

#1 igen? Melyik országban? A szovjetúnióban, vagy igaz koreában?


Egyetértek! Elvtársak! Harcoljunk a békéért, úgy hogy kiirtjuk az összes kapitálneokon imperterrorisa kulák fasisztát!

2019. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!