Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért "farhátkommandózzák" le...

Miért "farhátkommandózzák" le a Jobbikos képviselők a nyugdíjasokat?

Figyelt kérdés

Silhavy Máté a Jobbik médiaalapítványának kuratóriumi elnöke beszél a nyugdíjasokról, mint "far-hát kommandónak, és hülye nyugdíjasoknak "


Nem gondol arra, hogy ő is lesz idős? Megérdemlik ezt az idős, egész életet ledolgozó nyugdíjasok? A cikk szerint a saját szavazóikat is sértegették ezzel, de szerintem pont csak a Fideszes szavazókat akakrta ezzel becsmérelni, mert szerintük rájuk csak a fiatalok szavaznak. Amikor lehülyézte meg lefarhátozta a nyugdíjasokat, azt a kormánypártiakra gondolta.


Mit gondolsz a Jobbikos politikusokeról? [link]


2019. febr. 17. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Minden hétre jut egy ilyen botrány a Jobbiknak, ki tudja hány 100 ilyen elszólásuk volt még amiről épp nem csináltak felvételt..


Szerintem pár év és a parlamenti küszöböt se fogják elérni. Teljesen kifordultak magukból az utóbbi években és már csak megélhetési politikusok maradtak a pártban sajnos.

2019. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy régen az ellenzéki média ilyenkor cikksorozatokon keresztűl ostorozta őket, hogy milyen nácik meg kirekesztőek. Ma meg szépen kussolnak. Sehol sem említik meg a 400-on át az átv-ig kuss van
2019. febr. 17. 14:24
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Ritkán értek egyet a jobbikkal, de ebben igazuk van.
2019. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem farhátkommandózzák le a Jobbikos képviselők a nyugdíjasokat, csak az egyikük tette. Nem kollektíven az összes jobbikos
2019. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Az összes párthoz csapódnak ilyen nyugdíjasok, gondolom ő is olvasgatott kommenteket és látta, hogy a legtöbbet mindenféle unatkozó nyugdíjas írja.

Nézd meg a jobbik facebook-oldalát, a kommentelők jó része nyugdíjasnak tűnik. Egyszerűen nekik van idejük erre. Nyilván itt egy bizonyos csoportra értette, a kommentháborúzókéra. Szóval ebben az esetben igazuk van.

2019. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%

"Megérdemlik ezt az idős, egész életet ledolgozó nyugdíjasok?"


Szerintem ez ne legyen már alap, ha dolgoztál eleget, bárkiről bármit mondhatsz. Engem egyszer facebook kommentelő kommunistának nevezett, aztán meg be akart perelni, mert ezen eszmének megfelelően elvtársként köszöntöttem.


"Érdekes, hogy régen az ellenzéki média ilyenkor cikksorozatokon keresztűl ostorozta őket, hogy milyen nácik meg kirekesztőek. Ma meg szépen kussolnak. Sehol sem említik meg a 400-on át az átv-ig kuss van"


Hát mindenki változik, ugyanúgy a kormánypárti média sem büszkélkedik vele, hogy egykor Fidesz szövetséges volt a párt és több helyen is ment az egymás támogatása választáskor.

2019. febr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Ezen háborogsz mikor a fideszes hülye vén krrrváknak hív nyugdíjas hölgyeket és semmi következménye sőt kitüntetik?

Erről is nyitsz egy kérdést?

[link]

2019. febr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik ez a jelenség. Amikor egy zsákkrumpliért már kb. lincselés megy és rohamozzák a lábkaszájukkal - nem szeretem a banyatank szót, mert az sértő - a krumplikat.
2021. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobbik már nincs.
2021. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Pontosan ezért.

Hatósági árat kapott a 300 forintos farhát.

2022. jan. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!