Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek nem tetszik a...

Ha valakinek nem tetszik a Fidesz, az miért nem az ország elhagyására koncentrál inkább?

Figyelt kérdés

A harmadik 2/3 és az ellenzéki pártok kvázi megsemmisülése után szerintem egyértelmű, hogy ki az abszulút úr Magyarországon. Nincs esély kicsinálni a Fideszt, 3 millió ember vágyik rájuk, a többi pedig megtűri őket.

Ilyen körülmények között nem célszerűbb inkább lelépni az országból, ha valakinek nem tetszik az itteni élet? Elégedetlenséggel senki nem megy semmire, az ellenzék lassan megszűnik létezni, de gyakorlatilag már jó ideje súlytalan.

Mit akarunk akkor? Lehet, hogy nem hiszitek el, de én is ellenzéki vagyok és én is dobbantok lassan. Én látom, hogy a magyar emberek teljesen jól érzik magukat ebben az egészben, nem rég ünnepeltük nagyanyám 78. születésnapját és a diplomás nagynéném és az orvos férje ilyenkor mindig ódákat zeng a Fideszről és gyűlölködnek a nyugati világ ellen, hogy ott minden nap tömegmészárlások folynak, állandóan ölnek mindenkit a migránsok és most a franciák találták ki, hogy betiltják az iskolában az apa és az anya kifejezést és a tanárok megverik pálcával a gyerekeket, ha kiejtik bármelyiket is a szájukon.

Komolyan, mit akartok Magyarországgal, amikor egyetemet végzett emberek is ilyenek? Szerintem hagyni kell a fenébe az egészet.



2019. febr. 17. 15:32
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
92%
Mert az emberek egy része nem szívesen hagyja el a hazáját, vagy nincs lehetősége elhagyni (nem beszél idegen nyelvet, nyugdíjas).
2019. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy már én menjek el, menjen a fidesz.
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
30%

"Ilyen körülmények között nem célszerűbb inkább lelépni az országból, ha valakinek nem tetszik az itteni élet?"


Tökéletesen egyetértek veled!

Mindenkinek jobb lenne.

Aki elmegy annak is, aki marad annak is és végre nyugalom lenne.

2019. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

"Nehogy már én menjek el, menjen a fidesz."


A harmadik 2/3 után a Fidesznek teljes és megkérdőjelezhetetlen a hatalma. Mégis milyen alapon menjenek ők?

2019. febr. 17. 16:00
 5/46 A kérdező kommentje:

#1

Na, erre meg azt tudom mondani, hogy az ilyen akkor ne panaszkodjon.

2019. febr. 17. 16:02
 6/46 anonim ***** válasza:
89%

Itt él a barátaim nagyrésze és a családom is, miért hagynám itt őket? Nem élek rosszul sem, jól fizető állásom van ami nem függ a kormánytól.


A másik dolog azt írod ha ilyen hülyeségek miatt akarsz lelépni hogy ki mit mond a politikában, ilyen indokkal senki sem megy el. A másik dolog van egy rossz hírem máshol is hasonló ez csak nem hallasz róla mert gondolom még angolul sem tudsz hogy külföldi cikkeket olvass.


Azt mondod hogy kimész de azt sem tudod hova, és nem úgy megy az hogy kimész és mindjárt ott is maradhatsz dolgozni. Azt maximum ügynökségeken keresztül tudsz szezonális munkákat végezni, ha netán diplomás vagy és azzal a szakmával akarsz kint elhelyezkedni ahhoz engedély kell az adott államtól aminek követelménye hogy ismerd az adott ország nyelvét. Komisszió elé ültetnek és levizsgázol ha nem sikerül marad a mosogatás stb.

2019. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy kis gerinc is lenne a fidesz politikusaiban, már rég lemondtak vagy kiléptek volna. Egyre vállalhatatlanabb, amit csinálnak. Hiába a 2/3 Tisztességes miniszterek már lemondtak volna, ha a pártjuk ilyen politikát folytatna.
2019. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
36%

Mosolyogtató a tájékozatlanságod. A 2/3 úgy lett hogy a szavazók 49%-a szavazott a Fideszre, a többi 51% nem rájuk szavazott. Ha 49%-ot 55%-ra hozott volna ki a választási rendszer akkor nem lenne baj, de azért a 49% messze nem kétharmad. A választási rendszer aránytalanul a győztest jutalmazza, aki meg vesztett még bünteti is.


Ne izgulj, mennek is innen az emberek. 10 év múlva fogsz nagyot koppanni, mikor megy majd a siránkozás hogy nincs itthon elég ember.

2019. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%
Észre kéne venni, hogy a Fidesz már rég nem jobboldali politikát folytat, hanem egypárturalmat mint az MSZMP.
2019. febr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
6%
Én nekem az Erasmus lesz az első külföldi tapasztalatszerzés (Svédország, Franciaország, Belgium vagy Spanyolország), aztán majd meglátom, hogy tetszik...
2019. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!