Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na most komolyan szerintetek...

Na most komolyan szerintetek ez elfogadható?

Figyelt kérdés
Eljutottunk oda, hogy azt mondják a családtámogatásra hogy az a 1930-as éveket idézi. Elfogadhatatlan, hogy a magyar kormány a mindenhol jelenlevő munkaerőhiányt, nem migráns politikával, család védelmi politikával szeretné orvosolni. Szóval mivel nem a migránsokat fogagyuk be mi náci Németországhoz hasonlítunk. És akkor jön a magyar ellenzék, azt mondja hogy "nyugat európai nem süljed". Hát téved mert ennél lejjebb nincs! Annál lejjebb nincs, hogy már érték az ha valaki meleg. Tehát tilos bántani azt aki meleg mert az európai érték. A melegeket támogatni kell, Európa az sokszínű. És nem családvédelmi politika kell ide hanem migrációs politika. A családvédelmi politika az nácizmus. [link]

2019. febr. 18. 10:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
A nácizmus a nácizozók hülye feje, az nácizmus. Minden egyéb normális embernek már rohadtul elege van a nácizókból, az ilyen rusnya feminin-nácikból, mint a képen látható hányinger, akik egyébként a következetesen a falra festik az ördögöt, a dögöt. Egyébként meg ne ugassanak bele a belpolitikába.
2019. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
16%
A világ rengeteg nyelve közül az angol az egyik, amin nem beszélek.
2019. febr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
Még mindig nem megoldás a munkaerőhiányra a szülésösztönzés. Sőt tovább fokozza, mert ideiglenesen az anyákat kivonja a munkaerőpiacról. Nem tudom, ezen mit olyan nehéz megérteni. Ettől függetlenül persze lehet támogatni a családokat, nincs azzal baj, csak ne gondoljuk már, hogy ez bármilyen égető problémát megold.
2019. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%

Ti amúgy melyik országban éltek? A munkaero hiányt pont hogy migrációval orvosoljak. Lakik még valaki a keleti országreszen? Tele van ukranokkal! Magyarok helyett is sok helyen inkább őket veszik fel..

A családpolitikával rohadtul nem tudják orvosolni a munkaerő hiányt.

10 millió hitellel rohadtul nem segítik ki a fiatalokat.

A már kivandorolt, időközben családot alapított magyarokat kéne hazacsàbìtani. Berlakasokkal, élhető fizetésekkel, kiszamithato jövőképpel.

Ahol egyetemeket üldöznek el és egyik napról a másikra milliókat érintő kérdésekben döntenek (lásd ltp után járó állami támogatások 1 nap alatti felszàmolàsa), az ember nem szívesen vállal gyereket. És nem is tud sokszor, mert olyan szar fizetések vannak, hogy magad is alug tartod el (utána lehet nézni a tanárok, tűzoltók, apolok stb fizetéseinek).

10 millió hitel nem old meg semmit, épp eszű ember fel se veszi olyan gyerekekre, akik még meg sem születtek..

Elég nagy baj, hogy nem látjátok, hogy igazuk van a svedeknek. Sok intezkedesben a 30-as évekbeli Németországra emlékeztet a kormány.

A melegeket meg szerintem kár idekeverni. Ha valaki a saját nemehez vonzódik, az az ő dolga, magánügye. Nincs joga senkinek bántani ezért őket. Ártani nem ártanak vele senkinek. A népesség fogyasban sok közük nincsen, elenyeszo szazalekban vannak szerintem.

2019. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#3 Ez az egyik leghatékonyabb módszer a munkaerő hiány ellen, nem hiába alkalmazzák egyes országokban, amelyek nem értenek egyet a migránspolitikával. Tudod miért mondják nácizmusnak? Azt akarják és egyébként nem is titkolják, hogy kevesebb fehér gyermek szülessen. Itt minden feltétel adott lenne, nincs éhezés, kapnak támogatást is de mégse szülnek. Ott ahol pedig háború van, éhezés van ott szülnek 8-at is. És ha ez nem megoldás akkor mi a megoldás?
2019. febr. 18. 11:58
 6/27 A kérdező kommentje:

"Ti amúgy melyik országban éltek? A munkaero hiányt pont hogy migrációval orvosoljak. Lakik még valaki a keleti országreszen? Tele van ukranokkal! Magyarok helyett is sok helyen inkább őket veszik fel.."


Az illegálisan érkező migránsok között és a legálisan érkező ukránok között különbség van. Ha látni akarod milyenek az igazi migránsok meny át Boszniába.


"A családpolitikával rohadtul nem tudják orvosolni a munkaerő hiányt."


Nem, csak az a leghatékonyabb ami orvosolja a migránsbefogadás után.


"10 millió hitellel rohadtul nem segítik ki a fiatalokat."


10 millió kamat mentes hitel, van rá fedezet úgy nem járhatsz mint a régebben a szociknál. Orbán szigorú költségvetési politikát folytat. Egyébként "hitel" de az a lényeg hogy kevesebbet kell vissza fizetni vagy semmit.

2019. febr. 18. 12:12
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

6# ha felveszed és nem jönnek a gyerekek valamilyen oknál fogva, akkor kamatostol lehet visszaperkàlni.

Ne legyen igazam, de én úgy érzem, hogy ez és a csok is hatalmas bukás lesz sok embernél.

2019. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Esetleg utánanézhetnél annak is, hogy hogyan értette pontosan, hogy mi a párhuzam. Nem csak annyi, hogy támogatják a gyerekvállalást, abban nincsen semmi szélsőség.
2019. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Ő migránsokkal szeretné pótolni mint ahogyan már mondtam! Van fogalmatok arról, mivel járna ha be engednénk a migránsokat? Persze nektek ez hülyeség de nem láttátok mik folynak itt...
2019. febr. 18. 12:22
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

9# de, láttam a menekülteket, az én varosomban is jelen voltak 2015-ben viszonylag hosszú ideig. Igen, más a kultúrájuk, nem lenne jó, ha ellenőrizetlenül aramolnanak be az országba.

De ők is emberek, rohadtul nem tehetnek róla, hogy mondjuk egy háborús övezetbe születtek. Aki tényleg integrálòdni akar, dolgozni, nyelvet tanulni stb, azzal akkora nagy baj nincs szerintem.

De Magyarországra rohadtul nem akar jönni egy sem, nyilván az élhető nyugati országokba menne mindenki (még mi magyarok is).

2019. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!