Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért hiszik, hogy...

Az emberek miért hiszik, hogy Orbán tud valamit tenni, ha rá szavaznak az EU parlamenti választáson?

Figyelt kérdés

21 képviselőt delegálhat Magyarország es itt nem arról van szó, hogy ezért még azért kiállunk meg hamis dolgokat hitetunk el az emberekkel.

A németek pl 99(?)ét delegálhat. Ahhoz képest semmi a 21....



2019. febr. 20. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Tétlen kellene ülni, vakon megcsinálni amit az EU mond?
2019. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
orbán súlyos beteg örüljön hogy a Birka Magyar nép még nem váltotta le.
2019. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Orbán örül, hogy tud lopni. Az eu-ban kiröhögve hugyozzák le.
2019. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

Az EP választáson nem lesz olyan lehetőség, hogy Orbánra szavazz.

Egyébként nyilvánvaló, hogy ennek a választásnak a jelentősége túl fog nyúlni a hazai eredményeken.

2019. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
mindenki szavazata számít. remélem a németek is végre felébrednek, és mennek szavazni az AfD-re, én meg leszavazok a fideszre, az olaszok salvinire, s így tovább mindenki a jobb oldali, konzervatív, migráció ellenes, meleglobbi ellenes pártokra szavaz. remélem sosem kell olyan országban élnem, ahol már az ember a szüleit nem szólíthatja apának meg anyának... úgyhogy ebben reménykedem, és leszavazok a fideszre.
2019. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, Te ma egy csomó "leszavazok a fideszre" kérdést írtál, da?


Ki írni úgy, hogy leszavaz?

2019. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Én gyakran hallom ezt a kifejezést így használva és nem is egy helyen, médiában, az ország több területén is. Lehet hogy neked furcsa hogy az #5-ös így használta, nekem nem.

2019. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

"Az emberek miért hiszik, hogy Orbán tud valamit tenni, ha rá szavaznak az EU parlamenti választáson?

21 képviselőt delegálhat Magyarország es itt nem arról van szó, hogy ezért még azért kiállunk meg hamis dolgokat hitetunk el az emberekkel.

A németek pl 99(?)ét delegálhat. Ahhoz képest semmi a 21..."

Egyik oldalról nagyon jól látod - igen kicsi a 21 képviselő száma ami a magyar érdeket képviselhetné - már ha nem olyanokat küldenének oda megint az emberek akik árulgatják kint a hazájukat és nem szolgálják. Pontosan ezért kell ragaszkodni ahhoz, hogy a most érvényes EU szerződésünk maradjon életben és ne vegyenek el tőlünk a szuverenitásunkból még többet egy Európai Egyesült Államok formájában.

Másrészről viszont tévedsz, mert a 21 képviselőhöz hasonlóan a németek 99 képviselője sem azonos célokért dolgozik kint. A választásnak most pont az a tétje, hogy olyan képviselők lesznek-e május után többen az EU parlamentben amelyek Orbánékhoz hasonlóan gondolkodnak vagy azok, akik éppen ellenükben.

ha a németek 99 képviselőjének is több, mint fele lesz migránsellenes, szuverenitás párti, a nemzetek Európáját megtartani akaró képviselő és még más országokban is ugyanígy, akkor bizony teljesen meg fognak változni a dolgok.

Ha nem így lesz, akkor megyünk tovább arra amerre most - a szétesés felé.

2019. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
Az a helyzet, hogy adott esetben 21 szavazat döntő jelentőségű lehet. És igen, ha Orbán emberei elég nagy számban lesznek az EP-ben, akkor képesek befolyásolni azt és megakadályozni a normális működését...
2019. febr. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos korántsem biztos, hogy megváltozik az EP irányvonala, bár szaporodnak a bevándorlásellenes hangok, de kérdéses, mekkora lesz a változás.

Az olaszok sem egységesek és még a V4 sem, de játszunk el a gondolattal, hogy megváltozik a politika és nem beengedni, hanem kiküldeni fogják a migránsokat.

A Fidesz így győzelmet fog szenvedni, ez alatt azt értem, hogy ha nincs kapaszkodója a bevándorlásban, akkor a támogatása alaposan lecsökken majd, a következő választásra a többsége elolvad, mint a hó, mert az emberek többsége azért szavazott rá, hogy biztos legyen abban, hogy nem árasztják el hazánkat az idegenek.

Tudom, lesz aki azt mondja majd, hatott rám a propaganda, de én soha nem szerettem sem az arabokat, sem az iszlámot és nekem tökmindegy, van e terve a Sorosnak, vagy nincs, de érthetetlennek tartom, miért nem az arab testvéreikhez mennek Egyiptomba, Dubaiba, vagy valamilyen emírségbe, kalifátusba, ha bajuk van, ott találhatnak mecseteket is kedvükre és még a tengeren sem kellene nekik ladikázni.

Dolgozni úgysem akarnak, de ha akarnának, akkor ott több lenne az esélyük, mert ismerik a nyelvet, tudnak kommunikálni.

Szóval ha győz a Fidesz, akkor veszít majd a hazai választáson, mert mindjárt érdekesebb lesz a korrupció, meg a sok negatívum, amit csak azért néztek el nekik, hogy legyen aki megvéd minket a töröktől, tatártól, afgántól, négertől.

Magam is csak azért szavaztam rájuk, de senki ne gondolja, hogy annyira tetszik a sok tenyérbemászó újgazdag, akik a mi számlánkra tömik a zsebüket, bár mi tagadás, az ellenzék oldalán sem nagyon van szimpatikus pofa, lassan már ott tart az ember, hogy vagy a szélsőjobbra szavaz, vagy a szélsőbalra, mert még a Munkáspárt is szimpatikusabb, főleg mert a Kádár éra utolsó szakaszában jobb volt, mint azóta, leszámítva a technikai, technológiai előrelépést, ami a világban történt azóta.

Egyébként Orbán sokat tesz, először is megszervezte a V4-et, aztán az ő példája ragadós, főleg ha bicskáznak a kis ártatlan jövevények, meg öldösik a jónépet, a gyerekeket, a nőket, de még a férfiakat is.

Meglátjuk, marad e a Fidesz hatalmának alapja, vagy nem, de ez reciproka a mostani EP választásnak.

2019. febr. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!