Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miért alapból ennyire...

A magyar miért alapból ennyire szélsőjobbos? A magyarnak a vérében van a jobboldaliság?

Figyelt kérdés
A világon legtöbb országában az antifák verik a szélsőjobbosokat,itt meg nincs is baloldal.Ellenben a náci mihazánk erősödik.És nincs is magyar antifa,pedig úgy kéne,mint egy falat kenyér.

2019. febr. 21. 12:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hiába mosdatod! Az eszme nevében követtek el szörnyűségeket!

Nem is lehet kommunizmus soha, az emberek nem egyenlők.

2019. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kis rákosi ismét megtalált új néven. Véleménye szerint a kommunistáknak ártatlanok nem estek áldozatul.

Hát kicsi rigó, sanszos, hogy nem éltél benne, különben nem lenne ennyire naiv véleményed róla.

2019. febr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem keresek levelező társat! Kérlek ne bombázz kéretlen üzenetekkel.

A 40+ év kommunizmus nem volt csodálatos. Kicsit sem!

Mi a csodálatos egy erőltetetten "igazságos" világban, ahol nem a szakmai emberi érték a fontos, hanem az elvhűség?

2019. febr. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Mivel kértem, hogy ne küldj privát üzenetet és ezután is bombázol vele, gondolom nem ellenzed ha megosztom a nagyközönséggel!


"sajnos nem éltem benne, de szívesen vissza hoznám a jó öreg Rákosi rendszert és a véleményem egy kicsi se naiv, mert a kommunista rendszer egy igazságos és szép rendszer"


Kérdezd meg nagyszüleidet mi volt a véleményük a rákosi rendszerről, gulág, recsk, Andrássy u. 60. sorolhatnám még.

2019. febr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ismét:


"meg kell teremteni az egyenlőek társadalmát, mert az emberek igen is egyenlőek"


Ha te egyenlőnek érzed magad egy önhibájából tanulatlan, alkoholista a társadalmon élősködő antiszociális emberrel ám legyen, a te dolgod. De az emberek nem egyenlőek, kár ezen rugóznod.

Mindenkinek van joga és kötelessége, de ennyi az egyenlőség. Az. hogy ki hogy boldogul az életben az már csak rajta múlik.

2019. febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy a világ nem fehér és fekete, attól, hogy te a forradalmak szerelmese vagy nem mindenki ennyire reakciós. Attól, hogy valaki nem kommunista, még nem lesz náci!
2019. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Én nem küldtem senkinek sem privát üzenetet és nem éltettem rákosit.
2019. febr. 23. 16:21
 18/21 A kérdező kommentje:
Rákosi meg Sztálin nem voltak kommunisták,az ő hibájuk,hogy elfajult ez az eszme.Lenin is megmondta,hogy nem szavad,hogy Sztálin hatalomra jusson
2019. febr. 23. 16:23
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
A szélsőjobb az lényegében baloldal, de végre tudományosan definiálni kell a jobboldalt.
2019. máj. 8. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ejj, összejöttek a magyargyűlölők.


Azt hittem, a rasszizmus szabályellenes ezen az oldalon.

2019. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!