Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar miért alapból ennyire...

A magyar miért alapból ennyire szélsőjobbos? A magyarnak a vérében van a jobboldaliság?

Figyelt kérdés
A világon legtöbb országában az antifák verik a szélsőjobbosokat,itt meg nincs is baloldal.Ellenben a náci mihazánk erősödik.És nincs is magyar antifa,pedig úgy kéne,mint egy falat kenyér.

2019. febr. 21. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezt már én is észrevettem. Úgy vélem, a magyarok erős nosztalgiát éreznek a Horthy- és a Kádár-rendszerek iránt, ebből következik a szélsőjobb iránti vonzódásuk, aminek, ha engem kérdezel, nem lesz jó vége, de hát ők tudják.
2019. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Mi köze van Kádárnak a szélsőjobbhoz?

Én úgy vettem észre,hogy Magyarországon már egyenesen ciki baloldalinak lenni,mert egyből sztálinistának bélyegeznek.

2019. febr. 21. 12:38
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Mondjuk azért, mert volt 40+ év rossz tapasztalat az antifákkal. Annyira kell nekünk a szélsőbal, mint üveges tótnak a hanyatt esés.
2019. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

A magyar többnyire olyan,hogy ha magáról van szó,akkor baloldali,de ha a szomszédról,akkor jobboldali.


Tehát kihasznál minden állami támogatást,ügyeskedik,csal,ahol csak lehet,de ha ezt a szomszéd teszi,akkor egy rohadt gazember.

2019. febr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Kevesebb piát kellene vedelniük és úgy talán tisztábban látnának kicsit és nem lennének ennyire agresszívak sem. Magyarországon minden 2. ember alkoholista főleg a 40+ korosztályból, ami azért elég durva arány.
2019. febr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
Inkább egy igazi náci pártra lenne szükség, nem ilyen tutyimutyikra.
2019. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

De csak a kommunisták után.

Sokkal több áldozatot szedett a kommunizmus mint a nácizmus!

2019. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Az nem tűnt fel,hogy a nácizmus csak 13 évig tartott és csak Németországban,míg a kommunista államok fent álltak 60 évig és a világ felére kiterjedt?

Arányaiban sokkal többet pusztított a nácizmus

2019. febr. 22. 12:13
 9/21 anonim ***** válasza:

Arányosíthatsz, de 40 millió (maximum) kevesebb, mint 100+ millió. Az 50-60 év szenvedésről amit a diktatúrák okoztak meg ne is beszéljünk!

Menj oda ahol kommunizmus van, ha ennyire vágysz rá. De azt a képmutató gonosz, kirekesztő rendszert ne akard ide!

2019. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs sehol sem kommunizmus.Az nem volt kommunizmus,ezek a vezetők nem voltak kommunisták.Csak felhasználták az ideológiát,hogy hatalomra jussanak.Lenin se akarta,hogy Sztálin kerüljön hatalomra
2019. febr. 22. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!