Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges megoldani, hogy az...

Lehetséges megoldani, hogy az Elios túlszámlázást csak a Fidesz szavazói fizessék meg most, hogy a kormány inkább lemondott az uniós pénzről csak ne vizsgálják le a beruházást?

Figyelt kérdés
Így közpénzből vonja le a Fidesz ami igazságtalan kicsit az ellenzéki szavazókkal szemben. Valaki kiszámolta, hogy így a Fideszre szavazók fejenkénként 4.603Ft-ot kellene, hogy fizessenek és így nagyobb béke is lenne a két szavazótábor között.
2019. febr. 21. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
így kéne!
2019. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Föleg hogy mivel a fidesz ugye nem létezőnek tekinti az ellenzéket ebből adódóan az ellenzéki szavazókat is ezért lényegében tényleg nem kellene hogy bárminemű közünk legyen ehhez a dologhoz.
2019. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Az ellenzéki kormányok sokkal nagyobb sarát is közösen nyögtük, de ha titeket megnyugtat, indítsatok népszavazást erről. Én spec nem fogom letagadni, hogy fideszes vagyok.
2019. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

#4

Meg a "kormányzati negyed" címén eltüntetett milliárdokból is levonhatjuk.

2019. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

mennyi a túlszámlázás? :D arra azért kíváncsi lennék...mert gondolom ezt a 4603 Ft-ot valami szakértő számolhatta ki, aki tudja pontosan, hogy mennyibe kerültek volna reális árazással ezek a beruházások, igaz?


vagy a teljes számlát akarjátok elosztani? :D vagy ti nem is használjátok azokat a lámpákat?


én nem vagyok fideszes, de azért ilyen nyomorult sem lennék...:D

a mi városunkban is elios csinálta a ledesítést, és nekem például semmi bajom nincs vele...


amúgy pedig már mind kifizettük...talán ez az egész kuncsorgás úgy tűnne akkor már reálisnak, hogy a fideszes szavazók a ténylegesen kiszámolt túlfizetést kifizetik az ellenzéki adófizetőknek...ha az a párszáz Ft hiányzik nektek, akkor követeljétek...én nem vergődök ennyi miatt...

2019. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Az OLAF szerint a 4-es metró mutyit a Fidesz is folytatta kormányváltás után, szóval az közös "buli" még akkor is ha a Fidesz már kevesebbet tudott nyilván lopni rajta. Mindennel együtt én bizony vállalnám, hogy regisztrálják a szavazók szavazatait név szerint és később fizessenek meg a szavazók azért akit támogatnak. Én személy szerint fizetném a bukott baloldal mutyijait ha a fideszesek fizetnék a 2010 utáni cekket. Megnézném az arcukat mikor az OLAF minden létező beruházást átnézett és kiállítja szépen a baloldal meg a Fidesz csekkjét a szavazóiknak. Szerintem hirtelen nem találnánk egy darab fideszest sem csak hithű gyurcsányimádó baloldalit. :DDDDDD
2019. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Én azért a 40 cm-es bodrogkeresztúri kilátót is idevenném, ami "csak" 40 millióba fájt az országnak 2009-ben.

És máris 10ezer fideszesnek rendezve a 4ezres számlája.

A soha meg nem épült kormánynegyedre 10 milliárd tűnt el.

Az mennyi is?

Nos, ezzel 2.500000 fideszes rendezte a sarát.

És mivel szerintetek nem is volt ennyi szavazó (csalás) állapodjunk meg annyiban, hogy a számla csak ezzel a két tétellel rendezve van.

És ez csak KÉT TÉTEL!

A 4-es metró "fideszfelelősségén" nem állok le vitatkozni, annak kb. annyi a valóságalapja, mint annak, hogy nálunk rettegnek a zsidók és üldözzük a cigányokat!:D

2019. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát az biztos, hogy én is gondolkodás nélkül vállalom a baloldal összes mutyijait ha a 2010 utáni hallatlan mennyiségű lopás csak a Fidesz szavazóit terheli! Szerintem ezen abszolút nem lenne semmiféle vita a baloldali szavazók részéről. :D
2019. febr. 22. 10:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de akkor a Gyurcsány kormány ideje alatt eltűnt milliárdokat is légyszi fizesse vissza az akkoriban ugyanúgy agymosott mszp-s szavazok. -.- Idiótasag ilyet kérdezni ember... Miért kéne a szavazóknak bármit is fizetni? Azoknak kell akik becsapták a népet és elloptak a közpénzt amiért ugyanugy Fideszre szavazók nagy része is megdolgozott és beleadott.
2019. febr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt lehetséges megoldani, hogy családi adókedvezményt csak a Fidesz szavazók kapjanak?
2019. febr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!