Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás Márton jó miniszterelnö...

Gulyás Márton jó miniszterelnök lenne?

Figyelt kérdés
Ti szavaznátok rá?
2019. febr. 23. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Gulyás Márton mint szinházi rendező?

Ha jól tudom de nem biztos , de az országot nem úgy kell irányítani mint a színházat. Ide normális politikus kell aki tisztában van mindennel a politikában

2019. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
57%
ő meg ki?valamit írjál már róla.
2019. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én se tudtam eddig :D

Színházi rendező és baloldali aktivista

(A wikipédian kerestem rá :D)

2019. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

Gulyás Mártonnál részrehajlóbb riporter kevés van jelenleg. Egyenesen tényeket imád eltorzítani, vagy a tipikus "kiemelem a kontextusból" játszik, kérdéseket is gyakran úgy teszi fel, hogy ő maga válaszolja meg azt vele. Ez az óvodás szintű "A szüleid tudják, hogy b*zi vagy?" szintű kérdések.

A mostanság egyre hangsúlyosabb erőltetett és maníros gesztikulálások és "artikulálások" pedig csak egy primitív ember agyában fogalmazódik meg, hogy ez majd nagyon kifejező lesz.

Azt el kell ismerni, hogy alaposságban nincs hiány, hiába olykor hamis dolgokat közöl, ha nem talál "elegendő szemetet" valakiről. Ha valaki eldobott egy csokipapírt az utcán, ami ugye nem jó de nem halálos bűn, mint ahogy ezt "kedves" Márton interpretálná, azt azért nem nevezném szemétnek átvitt értelemben.

Az élete abból áll, hogy provokáljon mindenkit, aki nem ő és az ő köre. Számára mindenki más ellenség.

Mellesleg finanszírozásilag és adó ügyileg van neki is takargatni valója. Róla is lehetne egy szép oknyomozói riportot készíteni. A kibukott egyetemista, aki persze esetlen mentegetőzéssel próbálja megmagyarázni ezt, később az ELTE-n vendég óraadó? Egyetemi végzettség nélkül óraadó "tanár"? Hogy is van ez?

Ezek mind egy ugyan olyan aljas zsarnok csírái lennének mint amikkel szembe akarna menni. E mellett nem hinném, hogy képes lenne olyan stábot maga mellé venni és coordinálni, aminek köze lenne ahhoz, ahogy egy országot el kell irányítani. Ebben 0 tapasztalata és lehetősége van.


Nyilván valóan nem szavaznék egy ilyen emberre. Mellesleg az, hogy antipatikus nem kifejezés számomra. Egyenesen undorító, de ez teljesen irreleváns. Van sok más számomra gusztustalan ember, akit kompetensebbnek tartok a posztján, mint más embereket a világban. De ő amellett, hogy inkompetens lenne a tisztségben, még gusztustalan is. Szóval itt egy hatalmas dupla NEM!

2020. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!