Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért, mert sváb vagyok?!

Azért, mert sváb vagyok?!

Figyelt kérdés
A magyarországi sváboknak mikor indul felzárkóztatási program, segélyek folyósítása támogatások, stb? Akár faji alapon, mint más hazai kisebbségeknél van ez pályázatok és felzárkóztató programok esetében.

2019. febr. 25. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%

Ide négerek meg muszlimok kellenek ha végre eltakarodik a fidesz, menjél el innét. Úgy fölzárkóztatlak, hogy a padlás adja a másikat te.


Amúgy meg, soha.

2019. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
36%

Felzárkóztatni azt kell, aki le van maradva. Akiknek a kulturális hátterük miatt nem olyan az életvitelük, ami elvárható lenne ebben az országban. Az alapvetően sem anyagilag el nem maradt, sem kultúrálisan nagyon nem különböző kisebbségeket nincs hová felzárkóztatni.

Mintha az ötös tanuló Pistike reklamálná, hogy ő miért nem kap különórákat, mint a kettesre álló Ramóna.

Az idegengyűlölő kommentekért pedig én kérem elnézésedet, azért ne ijedj meg, a magyarok többsége (remélem) nem ilyen.

2019. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
#13. Oh, szóval nem csak idegengyűlölő vagy, de sötét is. Akkor én se tárgyalok veled, mert egy olyan nemzethez tartozol, ahol ideológiáktól vezérelve a tömegbe lőttek.
2019. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
9%
Kérdező, túl jól beszéled a magyar nyelvet, gyakorlatilag anyanyelvi szinten. Nem vagy te magyarországi sváb, csak trollkodsz.
2019. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te valójában azt nehezményezed, hogy egyes elemeknek faji, etnikai alapon minden jár(na), aztán mégsem tartanak sehol. Másoknak elege van ebből.
2019. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Segély? Mire fel? Talán nincs mit enned? Állampolgárságod magyar,nem..és NEM Német!
2019. febr. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!