Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fiatalok körében mennyire...

Fiatalok körében mennyire népszerű az MSZP?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy nyugdíjasok pártja.Én 20 évesen az MSZP-t támogatom.Mondjuk én is csak azért,mert nincs radikális baloldali vagy szociáldemokrata párt.

2019. febr. 25. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Nem kedvelem, csak épp rájuk szavaztam találomra az ellenzék közül.

Mindegy volt kire, csak ne a fityeszre menjen az iksz

2019. febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2019. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, lehet szereti azért jó pár fiatal is! De szerintem, pár szavazót veszítettek, az oktatáspolitikusa, illetve az árnyék kormány oktatási minisztere miatt! Gondolom senkinek sem kell bemutatni, de sikerrel járt az ötlet. A figyelem felkeltés, a helyesírás miatt megvolt!
2019. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

"egy újszülöttnek minden vicc új"

Hát úgy ennyire.....

2019. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Még a legutóbbi ajtónak rohanós, tüntizős performanszaik előtt áprilisban, a csúcson is alig 11%-t szereztek összesen, minden korosztályt belevéve. Azóta a támogatottságuk is csökkent. Még ha egyenletesen támogatják is őket minden korosztályban - amit kétlek - akkor is max a fiatalok 10%-a számára népszerűek.
2019. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

A fiatalokat egyáltalán nem érdekli a politika,legalábbis 90%-ukat nem.


Szerintem a fele meg sem tudja mondani mi a különbség a pártok között.Arra szavaznak,amit a szüleik mondanak otthon,vagy nem szavaznak semmire.


25 alatt szinte alig foglalkozik az ember politikával,max annyit tud,hogy a fidesz migránsgyűlölő,az mszp meg liberális.

2019. febr. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

Aki ismeri a történelmet az nem szavaz olyan pártra amelyik korabban MSZMP és MKP neven futva ártatlan emberek tízezreit mészárolta le es szazezreket dontott nyomorba, a gazdasaggal egyutt. Majd a rendszervaltas utan az utobbi tevekenyseget folytatta MSZP neven Gyurcsany vezetesevel...

De hogy kerdesdre is valaszoljak azok a fiatlok akik megbuktak toribol jo esellyel szavazhatnak mszpre dkra es a tobbi idiotara.

2019. febr. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem népszerű a fiatalok körében. A momentum és az MKKP sokkal népszerűbb. Legalábbis az én ismerőseim körében ugyanúgy nem szavaznanak a fiatalok az MSZP-re, mint a Fideszre.
2019. febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 én pont az MSZMP öröksége miatt szavazok rájuk.De nekem nem elég radikális az MSZP
2019. febr. 26. 14:19
 10/19 A kérdező kommentje:

5-ös lett a töri érettségim,86 %


És azért lettem 5-ös év végén,mert a Kádár rendszerből feleltetett a tanár,ami 5-ös lett

2019. febr. 26. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!