Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A két vagy harmak gyerek után...

A két vagy harmak gyerek után járni több tízmilliós támogatást a kisebbség is meg fogja kapni?

Figyelt kérdés
Mert ott aztán nem lesz gond a gyerekvállalási kedv.
2019. febr. 26. 09:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*három
2019. febr. 26. 09:24
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Istenem, várjuk már meg azt a tetves törvényt, hogy tisztán lássunk. Imádom ezt a találgatást.
2019. febr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Azért beszélgethetünk róla nem? Vagy amíg kijön a végleges, addig kuss van?

Szóval azok alapján, amit eddig tudunk, valójában nem támogatásról van szó, hanem hitelről, amit kőkeményen vissza kell pengetni, ha nincs meg a kellő számú gyerek. Mivel hitel, gondolom lesz hitelbírálat is, és nem biztos, hogy a munkanélküli kisebbségi hitelképes. Kérdés, hogy mennyire lesz szigorú a hitelbírálat, mert ha az alacsony jövedelműeknek is adják orrba-szájba, akkor lehet olyan kisebbségi, akinek lesz valami kamumunkája, és amúgy is szülne, de akkor már élnek a lehetőséggel.

2019. febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Amikor a CSOK 10 milliós összege berobbant hírként, akkor is ugyanez ment, hogy majd a kisebbség meg az ingyenélők veszik fel stb. stb. Mostanra meg megy ugyanezektől a duma, hogy csakis a gazdagoknak kedvez meg a fideszes középosztálynak.

Ez egy újabb segítség lesz a fiataloknak, csak itt nincs eleve gyerekvállaláshoz kötve, mindenki megkaphatja ezt a hitelt aki a majd nyilvánosságra kerülő feltételeknek megfelel és arra használhatja amire akarja. Ha olyan hülye akkor elmegy belőle Ibizára és elszórja, ha esze van akkor felhasználja autó vagy lakás vásárlására.

De biztos, hogy nem fogják csak úgy adni, ahogyan eddig sem tették a többi támogatással, hiszen pont amiatt ment a hiszti a ballibektől, hogy elveszik a segélyeket stb. Munkaviszonyhoz lesz kötve és hitel, tehát vissza kell fizetni.

2019. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Júniusban kiderul, de én biztos vagyok benne, hogy szigorúan fogják venni a munkaviszonyt és hogy hitelkepes legyél.

Magyarul az a roma, aki életében nem dolgozott csak szült, szerintem ki fog esni, nem igényelheti majd.

Ugyanez magyarnal, az ingyenélő rétegnek nem fog kedvezni.

2019. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

Már ennis várom , ha valakinek esze van fölveszi és lelép az országból, mert ezzel a pénzel bármit megtehet.

Kíváncsian várom de lattom nem vagyok egyedül.

2019. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor nem lesz? Döntsék már el, ott akarom hagyni a gyász iskolát felszedni valami csajt csinálni négy gyerekeg venni falun házat meg egy bömöst meg egy a8-at , még nem fogadták el? Gyászkoporso
2019. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 ez ugye irónia akart lenni. Autóra 2,5 millió hitelről volt szó, te abból hol veszel a8-at?

Júliusban lép életbe, már ha lesz belőle valami.

2019. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Nettó 2-2 kiló/hó/szülő alatt ne nagyon számíts rá hogy megkapod.

És ez erősen minimum becslés.

2019. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Haver most vett 650-é A8-at 299 lovas cgipelve meg akár 350 is kihozható, ironia neked az ,hogy vannak terveim az életbe? Gondolom neked nem gyerekkori álmod egy 4.2 v8 a8és egy 540 BMW, megvalositom álmaimat és ha ahhoz az kell, hogy legyen nőm meg gyerek nem akadály! Nem vagyok meddő. Csicska iskolába meg megbuktatak 18 vagyok ember azt csinálok amit akarok!!
2019. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!