Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Évente 6000 embernek vágják...

Évente 6000 embernek vágják le a lábát érsebészhiány miatt, de az a fontos, hogy Felcsúton újabb sportcsarnok álljon 6 milliárdért?

Figyelt kérdés
Fideszesek, mikor ébredtek már fel végre, hogy Orbánékat csak és kizárólag az ország elpusztítása érdekli?
2019. febr. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez már évek óta közismert.

1 végtag amputáció 50-80ezer forint.

Végtag mentő érsebészeti beavatkozás 800-1200ezer.

Logikus hogy ezek a ge cik inkább levágják.

2019. febr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szociális ellátásokat már rég megszigoritották.

Rehabilitáció után mehet vissza láb nélkül biciklis postásnak.

2019. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyenkor lenne jó ha ugyanazokat ők is de ide értve az összes semmire kellő politikust megtapasztalnak min mennek az emberek keresztül.
2019. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

3 hete bent feküdtem az egyik kórházban. Csupa öreggel raktak össze. Este nézték a tényeket a tv2-ben és napközben meg folyamatosan ment a kormány dicsérete.

Eközben az egyik öreget hazaküldtèk mert kellett az ágya más betegnek és a műtéte is elmaradt, pedig már felkészült rá . A másik nem kapott gyógyszert, mert nem rendeltèk meg neki, mert drága.

Ezeket akkor sem érdekli, ha a saját bőrünkön érzik, hogy alul van finanszírozva az egészségügy.. Olyan apróságokròl nem is beszélek, hogy egy szaros wc papír vagy szappan nincsen a fekvőbeteg osztályon. Én úgy kerültem be, hogy hirtelen vittek be, nem tudtam felkészülni rá. Tök kellemetlen volt, hogy pisilni se tudtam elmenni, mert se szappan se papír..

Egyébként a láb levàgàs tényleg nagyon gyakori, olcsóbb és egyszerűbb, mint kezelni.. De ez viszont azt is hozza, hogy kiesik a munkából szerencsétlen. Lehet egyszerűbb lenne megmenteni őket, mint eltartani őket rokkant nyugdíjasként.

Az emberi oldalarol nem is beszélve, tragédia, ha meg lehetne menteni de nem teszik..😫

Nem értem mikor ébrednek fel már az emberek. A sport, stadionok akkor kéne, hogy jöjjön, amikor rendben van az egészségügy..

2019. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Ez így nagyon jó, mert nem a Gyúrcsány a szemkilövető csinálja hanem Orbán Viktor a csodálatos.
2019. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lehet egyszerűbb lenne megmenteni őket, mint eltartani őket rokkant nyugdíjasként."

Itt van a svédcsavar. Szinte alig van valaki aki megkapja a rokkantnyugdíjat.

Mindenkit rehabilitálnak, és mehet vissza dolgozni. Egyik ismerősömet megnyugtatta az ügyintéző, hogy akár 8(!) órát is dolgozhat, mert a jóságos fidesz megváltoztatta a törvényt. Szegény örül ha 4 órát tud dolgozni, mert beteg. Ha egyáltalán talál valami munkát.

Ez ma Magyarországon a munka alapú társdadalom.

2019. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

7# meg ki veszi fel így? Az újabb fajta műlàbakkal lehet teljes életet élni, sportolni, dolgozni, vezetni stb..

De egy átlag ember nem fogja tudni megvenni, marad a toloszek és a mankó.. Sehova nem veszik fel így, ráadásul nagyon kevés munkahely van akadálymentesìtve..

Még egészséges, fiatal is nehezen talál sokszor munkát. Ha idős vagy beteg vagy meg ne is számíts rá..

Vicc kategória, hogy hogyan bánunk az elesetekkel..

2019. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!