Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy minden településre...

Igaz, hogy minden településre ki fog kerülni az új Soros&Juncker plakát?

Figyelt kérdés

2019. febr. 27. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Már kint vigyorognak. Egyes helyeken kissé módosítva:


[link]

2019. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Láttam már, és pont emiatt kérdeztem, mert ha az én lakóhelyemre is kiteszik, bíz Isten leöntöm egy vödör festékkel...
2019. febr. 27. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem csodàlkozom, hogy leöntenéd, csak a szar fröcsög rajtuk. Ràadàsul elköltenek rá milliárdokat, teljesen feleslegesen. Plusz jó hír, hogy levélben is kimegy ugyanez a maszlag
2019. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Azorbán költi ezekre a milliárdokat a kórházakban meg omladozik a vakolat és szinte csak meghalni mennek az emberek oda, ha bekerülsz a kórházba és nincs szerencséd lábbal kifelé hoznak ki hamar. A fideszre szavazók se tudták hogy kit szabadítanak az országra mikor megszavazták azorbán bandát.
2019. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajna sok helyre jut ebből is, biztosan.
2019. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Megint a kórházak....nem unjátok? Nem lehet felfogni hogy az egészségügy egy feneketlen kút? Így is rengeteg forrást kapnak, de rosszul gazdalkodnak vele. Soha nem elég. Ha minden pénzt oda adnál...akkor is pár hónap múlva ismét kellene, mert elnyel minden pénzt.
2019. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem talán azért lesz olyan hely, ahová nem kerül ki, valami vidéki kis faluba mondjuk de nagyon sok plakát van már jelenleg is. Persze közpénzt költöttek/költenek erre is. Szánalmas párt a Fidesz.
2019. febr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A ge cik sok helyen bekamerázzák a plakátokat.

Szóval maszban csináld.

2019. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem rongálok, inkább szerkesztek egyet, és kinyomtatom. A kutyapártosok egész jókat firkantottak.. "Önnek is joga van tudni, merre van brüsszel"
2019. febr. 28. 07:35
 10/11 anonim ***** válasza:

#6 az egészségügy egy feneketlen kút, ami csak a pénzt viszi??

És sokmilliárdot költeni olyan plakàtokra, ami eleve értelmetlen maszlag, és amiket ráadásul másnap letépnek (egyébként teljesen érthetően) ?

2019. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!