Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha Orbán Viktor...

Miért baj az ha Orbán Viktor a példaképem?

Figyelt kérdés
Erős, intelligens, karizmatikus vezető, jó humora van, sohasem siránkozik, sohasem mártírkodik, kiváló szónok, az egyszerű embereket és a művelteket is meg tudja szólni, nem öntelt, vitában bárkinek méltó ellenfele, rendbehoztak az országot, talpraállt az ország, viaszafizettuk az imft, százalékosan csökkent az államadósság, novekszika gdp. Az elmúlt 8 evben ha osszeadjuk osszesen 19 szazalekkal nagyobb a GDP. Ezzel megelozzuk Nemetorszagot, Angliat, Ausztriat es joforman az osszes fejlett nyugati orszagot. Javultak a kapcsolataink a szonszedainnkal, amire soha nem volt pelda. Hihetetlen amit az ember vegigvitt... most mégis mocskolják az irigyei. De nekem mindig is ő lesz a példaképem.

2019. márc. 2. 07:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlölet van bennünk, hanem harag, mert tönkretették az életünket és a születendő gyerekeim jövőjét.


Aki mást gondol nem feltétlenül idióta, van egy ismerősöm, aki nagy fideszes, mert neki a fidesz húzza a szekerét, gazdag, jól megy neki. Ilyenkor azt mondom, hogy oké, ha neki jó így, akkor legyen fideszes. De a falusi 80 éves Juli néninek a világon semmivel nem lett jobb élete, csak jól át lett dobva a palánkon. És sajnos ebből van a több M.o.-n, nem az ismerősöm példájából.

2019. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Még semmi jelentőset sem tett le a világpolitikában, ha majd béke nobel díjat kap, visszatérhetünk rá.
2019. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk az a javára írható, hogy törődik az anyaországtól leszakadt magyarsággal, de ez édeskevés példakép állításához.
2019. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
Itt egy közelben lakónak is ő a példaképe. Képes volt a nő fél óráig hisztizni ott a nagyanyjának, hogy igenis üljön át a hintaaágyba a műanyagszékről, mert a nap oda süt a hintaágyra. Kb fél óra után a 100 év körüli nagyika megunta , és átült neki, csak hagyja már végre békén. Nem volt hajlandó felfogni, hogy nem akar átülni, mert ott most jó neki. Addig folyamatosan, szünet nélkül mondta neki, hogy üljön már át; és ilyen fennhangon, ilyen ideges, hisztérikus stílusban, és nem így kérdezte, hogy "nem akarsz átülni?" Hanem parancsolóan, hogy "Mondom, ÜLJ ÁT A HINTAÁGYBA!!!" Én ezt meg végighallgathattam, mert én pár házzal lakok arrébb. Meg már az unokája is megszületett ennek a nőnek, áthívtak, saját szememmel láttam, hogy ez a nő elfordítja a kiságyban lévő gyerek fejét a fal felé; pedig ő minket akart nézni, mert voltunk ott kábé négyen még vele a szobában. (Változott, akkor nemtom hányan voltunk, de ilyen 3-4-5-6, váltakozott, de most nem is a szám a lényeg) És akkor a kisgyerek mindig visszafordította a fejét mifelénk, az emberek felé; ez a nő meg mindig mondta neki, hogy "Arra nézzél, mert arra van az érdekes." Az alvós plüssállata volt egyébként ott a gyereknek, amit már csomószor látott; és ő velünk akart foglalkozni; de a nagyanyja mindig visszafordította a fejét a plüssszarvas felé. Vagy 3-4 alkalommal. Aztán a gyerek sajnos beadta a derekát neki, mert látta, hogy csak nem hagyta békén. Komolyan nem fogta fel, hogy a gyerek mifelénk akar nézni. És akkor tényleg így mondta neki, hogy "Arra nézzél, arra van az érdekes." De most miért akarta meghatározni neki, hogy a plüssállatot nézze?
2019. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Ecsééém!!! ÉN erre *10 pontot adok!!! Ku*va szép hasonlat.

:)

2019. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
12%
Miért lenne baj? Egy sikeres ember, Európa meghatározó politikusa, Magyarország miniszterelnöke már harmadjára egy más utáni ciklusban. Egy igazi példakép.
2019. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Szeretem az ilyen kommenteket, hogy a Fidesz tonkretette xy jovojet. Tipikus elbujas es felelossegharitas. Az ember sajat maga felel az eleteert. Nem a kormanyon mulik. En is faluban eltem, nekunk sem.volt semmink, megis elvegeztem egy egyetemet es van munkam es sajat lakasom. Csak ez sok evek kemeny mu kaja volt, rengeteg verejtekkel es lemondassal... de ne mondja mar nekem senki hogy azoknak az embereknek akiknek rossz az elete a kormany rossz. A Fidesz maximum par ellenzeki ujsagirot rugott ki, de ezentul mondj9n mar nekem valaki olyan peldat ami szemelyesen ot magat erintette, es tonkrement miatta az elete es a fidesz kovette ezt el!
2019. márc. 2. 16:15
 18/24 A kérdező kommentje:
" a kormany miatt rossz"
2019. márc. 2. 16:16
 19/24 A kérdező kommentje:
Mert olyan nagyon tudnak itt sorankozni paran hogy a Fidesz lop,na de konkretan olyan peldat ami oket magukat erintene valahogy sosem tudnak mondani...sot meg olyan probelmat sem amia fidesz alatt utotte volna fel a fejet. Mert a korhazake saz oktatas stb az elmult 50 evben is ugyanilyen siralmas volt mint ma
2019. márc. 2. 16:19
 20/24 Alain Delon ***** válasza:
63%
19: Nem volt ilyen siralmas.
2019. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!