Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok azokról a BKV-s...

Mit gondoltok azokról a BKV-s járművezetőkről, akik ha sztrájk lenne, akkor sem sztrájkolnának?

Figyelt kérdés
2008-ban, a sztrájk ellenére is munkába álltak páran.
2019. márc. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki nem ért egyet a sztrájkkal, nem kötelező részt venni benne. Amúgy az "elégséges szolgáltatás" biztosításához meglehetősen sok sofőr kell.
2019. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekik a társadalom fontosabb, mint a saját érdekük. Nekik köszönhetem, hogy be tudtam menni vizsgázni az egyetemre. Ezúton is köszönöm nekik! Összetartóbb társadalom kellene.
2019. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 LazyJones ***** válasza:
28%
Ha összetartóbb lenne a társadalom, nem kellene sztrájkolniuk, mert az emberek figyelnének a tarthatatlan állapotokra. Szomorú, hogy azoknak drukkolnak sokan, akik miatt esetlegesen nem tudnak többen javítani az életükön.
2019. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

#2. Ők pont, hogy nem a társadalomért, hanem az egyéni érdekeikért teszik, a pénzért, illetve hogy meg maradjon a munkájuk...

Nem hajlandóak kockáztatni, vagy áldozatokat hozni, mint a sztrájkoló társaik.

Mindenbe szarnak...


A kérdésre a válasz, hogy mélységesen elítélem Őket.

2019. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy az ő dolguk, hogy hogyan döntenek.
2019. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 2/5 Nekik a társadalom fontosabb, mint a saját érdekük. Nekik köszönhetem, hogy be tudtam menni vizsgázni az egyetemre. Ezúton is köszönöm nekik! Összetartóbb társadalom kellene."


örülhetnél hogy legálisan lóghatnál suliból. Én örülnék ha egy hétig sztrájk lenne és elfogadnák hogy nem tudok bemenni dolgozni. Jól ellennék itthon a géppel játszanák

2019. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is gyáva, de megunyászkodó megalkuvó emberek ők.


Amúgy ahogy én észrevettem a többség ilyen.

Megy a nagy szervezkedés persze mindenki mondja igen benne van.

Aztán amikor ott az időpont az 1-2 felstuffolt szervezőn kívül a kutya nem lép akiket a kisebbségük miatt persze azonnal ki is rúgnak.

A meghunyászkodók meg még röhögnek is ezen.

2019. márc. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!