Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Önnek is joga van tudni mire...

Önnek is joga van tudni mire készül Brüsszel, De nem készül semmire akkor mire ez a felhajtás?

Figyelt kérdés
Nincs Soros terv nincs semmilyen kényszerítés hogy fogadjon be Magyarország menekülteket ,Nem akarnak erőszakkal betelepíteni a kannibálokat ezt mind a Fidesz találhata ki?

2019. márc. 6. 17:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
38%

#18

Hisztizz csak nyugodtan, ettől a tény nem változik, TE olvasod a fidesz honlapján megjelenteket én meg nem. Amúgy szövegértésből 1-es! Nem azt írtam hogy nem tudtam arról, hogy van a pártoknak honlapja és nem is azt, hogy nem tudtam, hogy a fidesznek is van. nem volt véletlen, hogy azt írtam "ilyen oldal". Te írtad le előtte hogy mik szerepelnek rajta és én meg reagáltam, hogy "ilyen oldalról" nem volt tudomásom.

De nem baj, próbáld csak védeni, ettől még te vagy az aki olvassa az általad propagandának nevezett oldalt, én meg nem. Nem azért mert szerintem ott propaganda lenne - nem tudom mi van ott, de kíváncsivá tettél, hanem mert én máshonnan tájékozódom. De miért is ez az egész? Csak mert eleve kijelentetted, hogy én nem is tudhattam másról, mint ami ott van leírva? Közröhej vagy, remélem tudod.

2019. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
82%

"Elolvashatod a Soros terv 1.0 meg 2.0-át is, illetve a HIVATALOS Eu-s dokumentumokat amiben leírják a migránsok belepítésével kapcsolatos gondolatokat."


Bocs, az eredeti dokumentum hol tartalmaz kötelezést? Önkéntességről beszél és javaslatokról. Nem kényszerről és előírásokról.

2019. márc. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát be lehet csinálni a kis 44%-osnak. Értjük mi, tudtál a fidesz.hu-ról csak azt nem tudtad, hogy van "ilyen" oldal is. :-DDD


Hány éves vagy IRL? Mert ilyen szinten alsós gyerekek szoktak magyarázkodni, meg másra mutogatni, hogy igazából nem is őt nevetik ki...


bónuszpont jár azért, hogy te vagdalkozol a szövegértéssel, és közben azt írod, hogy én neveztem propaganda oldalnak a fidesz.hu-t, segíts kérlek hol írtam ilyet?

2019. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg ennyire nem megy a szövegértés? Segítek. Azt tudtam, hogy a pártoknak van saját honlapja. Nem azt hogy fidesz.hu ennek az oldalnak a neve, hanem hogy van nekik, gondolom az lmp-nek, a dk-nak meg az mszp-nek is van saját oldala. Egyiket sem látogattam még meg, így egyikről sem tudom, hogy mi van rajta. Te (vagy aki belém kötött) leírtál valamit erről az oldalról, hogy olyan. Én nem tudom, hogy az az oldal olyan-ee vagy hogy létezik olyan oldal - azokat az infókat, írásokat, akármiket tartalmazó oldal. Ennyi. Nem kéne már hisztizni annyit azon, hogy bukta volt, az ismeri a fideszes oldal tartalmát aki szerint én azt mondom vissza, míg én nem ismerem. Nem bonyolult, ne rágódj rajta többet.
2019. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Brüsszel arra készül, hogy nem ad egy vasat sem míg Orbán uralkodik, mert az ország nem fejlődött semmit, minden erre irányuló támogatást eltiborcoztak és eldőzsöltek. Lehet itt pofázni migrációról, de Orbán fogadott be 85000 migránst dalolva, önként.
2019. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
85%

Mondom, hogy igazi udvari bolond a 44%-os, még azután sem áll le, hogy sokszorosan hülyét csinál magából.


Innen arcvesztés nélkül akkor sétálhattál volna el, ha az első válaszod után elhallgatsz, figyelj a tény az tény, a Soros-terv egy fideszes kampányfogás (ajánlott "irodalom" sorosterv hívőkszámodra, hogy Navracsics Tibor mit gondol róla), ezt bizonyítja, hogy 2015 szeptembere és 2017 tavasza között még a fidesz.hu sem írt róla. Érted?

(ne ne válaszolj, csak gondolkodj, akármennyire nehéz is)

2019. márc. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
64%
#26 az elvtársakat nem érdekli ilyesmi. Ők csak A PÁRT-ért élnek, ahogy apáik, nagyapáik is tették. A 44%-os elvtárs speciel évekkel ezelőtt a blog.hu kommentjei közt is nyomta a propagandát, már nem emlékszem a nevekre mi alatt alkotott, de már 2011-ben aktív volt.
2019. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Megtisztelő, hogy máshová is behallucináltok, biztos nagyon emlékezetes lehetett az illető, de soha nem jártam azon a blogon.

Amúgy akkor kezdtem amikor a Magyar Nemzet volt az egyetlen lehetőség a jobboldali véleményekre. Van kis tapasztalatom a múlt történéseiben és a hozzátok hasonló újmúlt írók meg ballib propagandisták ügyködéseiben. nem kell hogy tetsszen a véleményem, vagy a többieké akik nem veletek értenek egyet. Ha jól tudom, akkor a gyakori egy nyilvános fórum, ahol éppen az a cél, hogy mindenki hozzászóljon. Vagy itt is a nektek tetsző demokrácia fogalom van érvényben? csak az szólalhat meg aki veletek ért egyet?

2019. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Már bocs, hogy belevakkantoj, de senki sem mondta, hogy neked nem szabad hozzäszólnod. Csupán annyit, hogy ha hülyét csináltál magadból és ez kiderül, akkor elegánsabb lett volna vagy beismerni, vagy elengedni a dolgot.

Te inkább tovább erőlködsz azon, hogy megmagyarázz valamit, amit nem lehet és csak magad alatt ástál ezzel nagyobb gödröt. Ennyi a problem. Csak a szövegre figyelj, nem kell mögöttes tartalmakat vizionálni...

2019. márc. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!