Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha személyesen találkoznátok...

Ha személyesen találkoznátok Orbán elvtárssal, mit mondanátok neki?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 08:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

,,A kérdés költői, 8 éve igazat még nem mondott Fidesz tag"


De, mikor az egyik elszólta magát, hogy a BMW gyárnak hozták meg a 400 óra túlóratörvényt.

2019. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tévedtem, egy igazat mondott: 47 millióból meglehet élni.


дасвиданьа

2019. márc. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Arcon köpném
2019. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
10%
Illedelmesen meghajolnék előtte majd azt mondanám, hogy mély tiszteletem méltóságos Uram! Köszönöm azt a sok jót amit az országgal tett Miniszterelnök Úr!
2019. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Alig 1 hónapja mondtam el egy imát, ideje köszöntőt mondanom Orbán Elvtárs egészségére!

Túléltünk egy újabb napot, adjunk hálát Orbán Urunknak, mondjunk minden nap el egy imát!

Véred a mi borunk, tested a mi kenyerünk, köszönöm, hogy vagy nekünk! Áldjon meg mi urunk ki szárnyai alá vett minket Orbán Isten, örökké szívünkben él, kísérsz minket bárhová is megyünk. Te vagy a mi megváltónk, a reményünk Éljen Éljen Éljen A Fidesz Élet!

2019. márc. 8. 12:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Lehetőleg nem szeretnék vele egy légtérben tartózkodni, mert ehhez gyenge a gyomrom, de ha muszáj lenne, akkor <mindenki képzeljen ide nagyon sok cirkalmasan megfogalmazott, nyomdafestéket és képernyőt nem tűrő körmondatot>. Nem tenné zsebre, amit tőlem kapna, bár valószínűleg fel sem fogná, de sebaj.
2019. márc. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Leguggolnék hozzá és megkérdezném, hogy "akarsz még egyet?"
2019. márc. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!