Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsyék 40 százalékkal...

Matolcsyék 40 százalékkal csökkentenék a gyermektelenek és 20 százalékkal az egygyerekesek induló nyugdíját. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2019. márc. 11. 12:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Ez az, hogy én már úgysem kapok majd nyugdíjat. A mostani nyuggereknek viszont lecsökkenteném radikálisan a phaszba.
2019. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Akkor a gyermektelenek és az egy gyermekesek 40%-kal meg 20%-kal kevesebbet is fizetnek a felosztó kirovóba a fizetésükből míg dolgoznak? Ez megint a szokásos fideszes pofátlanság és dilettantizmus megnyilvánulása ami miatt ürül az ország. Ezzel az igazságtalan húzással a Fidesz megint azt éri el, hogy a magyarok ne ide akarjanak adózni míg dolgoznak hanem lelépjenek egy normális demokráciába.
2019. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%
Aki annyira sem képes hogy csaladot alapitson az meg is erdemli
2019. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
60%

A járulékok is ennyivel csökkennének?

Ha nem akkor holnaptól én is minimálbér után fizetek járulékot. A többit meg félreteszem magamnak.

2019. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező

Ezért kell a címen kívül a tartalmat is megnézni, mert ezzel kezdődik az általad belinkelt oldal:

"Update: Cikkünk eredetileg azzal a címmel jelent meg, hogy

Matolcsy szakértői 40 százalékkal csökkentenék a gyermektelenek és 20 százalékkal az egygyerekesek induló nyugdíját

Csakhogy ez nem volt igaz. Akkor hogyan írhatta ezt a 444?"

Legközelebb olvasd is el a cikket, mert mostanában szándékosan tesznek címnek olyat amiben zorbánozás van, miközben egyáéltalán nincs is köze Orbánékhoz vagy éppenséggel teljesen más történt! Akkor nem lesz ilyen beégés.

2019. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez csak a kérdésem kiírása után lett átírva, egyébként...

De Te meg ne csak a címet és az első pár sort, hanem az egész cikket és a forrásként megjelölt hivatkozásokat is lásd, értelmezd, ahogyan már egy kommentben írtam.


A lényeg nem változott.

2019. márc. 11. 15:40
 17/24 anonim ***** válasza:
Őrült mamelukok elképzeléseiről nem vélemény kell, hanem az elképzelő, sőt inkább a megbízó sürgős eltakarítása. Amíg még egyéb őrültség nem jut eszükbe. Ami már téged érint.
2019. márc. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#16

Veled ellentétben elolvastam.

A lényeg: ötletelnek "szakértők", hogy mi lesz, mi lehetne. A sok ötlet között volt ilyen IS. A cikkben magában is szerepel, hogy az, akitől az információ jött, még ő maga sem tartaná ezt a változatot megfelelőnek megoldásképpen.

A tényeken semmit nem változtat, azokon a tényeken, hogy eddig nyugdíjkorhatár emelést csak az mszp-szdsz kormány alatt hoztak törvénybe. Azoknak a kormányzása alatt, akiknek a párttársai most éppen ezeket a rémhíreket terjesztik. Miközben a jelenlegi kormányzat csökkentette a nők nyugdíjkorhatárát és soha, sehol nem beszéltek olyan tervekről, hogy bármennyit is emelnének a korhatáron.

2019. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Húha! A mai 10000 forintnak megfelelő akkori kb 100000-s fizetésnél nem sokat fog számítani :)
2019. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ugye, én meg csak belinkeltem az EREDETI elemzést a 9-es válaszban, hogy mindenki értelmezze. Semmilyen következtetést tettem hozzá. Aztán nem ment az értelmezés se az ellenzékieknek, se a fideszeseknek, máris nyomták a kis piros kezecskét. Ennyi.
2019. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!