Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újabb ellenzéki agybaj "elvesz...

Újabb ellenzéki agybaj "elveszi a Fidesz a gyermektelenek nyugdiját" valaki megtudná mondani honnét szedik ezt?

Figyelt kérdés
Már komolyan azon gondolkozom megszakitok Minden kapcsolatot ezekkel az emberekkel, legutobb eus pénzcsap elzárás, most meg a Fidesz mindenkitol elakarja venni a nyugdijat aki gyermektelen és ez már törvényhozzas elött. Mikor kérdem forrást "olvass a sorok között, meg benfentes informácio" Honnét szedik ezeket? Vki segitene?

2019. márc. 3. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Várjál, én azt se tudom, hogy egyáltalán te honnan veszed ezt.
2019. márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy link tényleg jó lenne. Mert a google erre semmit sem adott.
2019. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tegnap osszefutottam egyik ismerosommel és ezzel fogadott hogy hallottam e ezt a "szemétséget"meg készüljek mert 01g nekem se lesz nyugdij...
2019. márc. 3. 08:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez is csak egy álhír, ami valaki kitalált.
2019. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent elhinni amit hallasz.
2019. márc. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is van ellenzéki ismerősöm aki folyamat ontja ezeket a hülyeségeket magából, amikor megkérdem, hogy honnan veszi akkor ilyen olyan FB csoportokról meg hasonlóról beszél ahol gyártják az elméleteiket.. kész vicc.


Aztán úgy adják elő mintha tényleg így lenne.

2019. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Az a vicc, hogy amikor egy hasonlót itt feltesz kérdésben valaki, azt azonnal lehülyézik, meg kinevetik, de vagy még aznap vagy nem sokkal később egy ellenzéki csak benyom hasonló szöveget valamelyik kérdés után, aztán egyre többször visszahozzák, ismételgetik.

Kérdező: ülnek és agyalnak, hogy milyen marhaságot lehet mondani amivel a kormány ellen lehet hergelni az embereket. Tedd e mellé a szöveg mellé azt, amit még fél éve is folyamatosan ugyanezek ismételgettek: nem lesz nyugdíj, mert a fidesz miatt mindenki elmegy az országból a fidesz miatt itt nem lehet gyereket vállalni és elfogy a népesség. Korábban ezt hallhattad ugyanazoktól akik most szövegelnek a családtámogatások ellen. A lényeg: félj, hogy a fidesz miatt nem lesz nyugdíjad, ha nem amiatt hogy nem születik elég gyerek, akkor amiatt, hogy sok fog születni. Ennyi.

2019. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Viszont egyre inkább afelé tolódik, hogy a több gyerekesek nagyobb támogatást kapnak. Sőt, kizárólag ők fognak kapni. Akinek még nincs, vagy épp betervezte, de nem jött össze, az pedig hoppon marad.


Volt munkahelyemen is ez ment. Nem volt kötelező túlórázni, de aki nem vállalta az ne is számítson fizetésemelésre, prémiumra, előléptetésre, továbbképzésekre...

2019. márc. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Amennyi esze van az ellenzéknek, ezt még komolyan is gondolják!
2019. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

k3rdező, tökélwtes képet adtál arról, hogy szütnek a pletykák. Már a reakciódban másképp írtad a sztorit.



No sebaj. Hogy nem lesz nyugdíjad, azt onnan veszi az ellenzék, higy tud olvasni, vasta az alkotmánynak csúfolt alaptörvényt. A kormány nem túl elegánsan kivonultatta az államot az eü ellátási és nyugdíjfizetési kötelezettsèg alól. Eddig fizetted a tbt és a nyugdíjjárulékot. Most fizetsz eü és szociális hozzájárulást. Előbbi az állampolgárnak befizwtési, az államnak ellenszolgáltatási kötelezettséget jelent.

Utóbbi az állampolgárnak adók módjára behajtható fizetési kötelezettsèget jelent, viszont állami kötelezettsèget az ellátásra már nem.


Innen veszik ezt...

2019. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!