Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Torgyán József minisztereln...

Ha Torgyán József miniszterelnök lehettt volna, akkor hogyan alakult volna hazánk sorsa?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Államcsőd.
2019. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván ezt már csak tippelgetni lehet, de szerintem jobb, hogy nem valósult meg.
2019. márc. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Nyilván ezt már csak tippelgetni lehet, de szerintem jobb, hogy nem valósult meg."

Torgyán már visszavonult, a pártja pedig eltűnt a süllyesztőben. Még ha akarná se lehetne miniszterelnök.

2019. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira visszavonult, hogy már nem is él.
2019. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly? Nem tudtam. Nyugodjon békében...
2019. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő a vidékfejlesztésben láttaaz ország felemelkedését. Elvileg 30 millió ember ellátására elgendő termőföldünk van, ami sokkal jobb minőségben lenne képes ellátni európát meg magunk, mint pl nyugat. Felmerül a kérdés miért nemhasználjuk ki ?


Én mgamam sem értem miért. A magyar búza világhírű. USÁ.ba azért importálunk, hogy az ő selejtes termésüket feljavítsuk, mi pedig esszük az ő szemét exportjukat. Ki érti ezt? Azt sem értem a Bp-i miért iszik tehenet sosem látott szlovák tejet és még büszke is rá, mert olcsó, amikor van saját igen jó minőségű tejünk. Inkább járunk abba a Tescoba,Lid,Aldzsiba amit nyugaton már a kutya sem eszik, mint a saját üzletláncainkba. Az az igazság, hogy mi városiak már magyarellenesek vagyunk mentalitásban, mert a nyugati menőbb

2019. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy igaz utolso. Egyebkent azert van a beka segge alatt a mezogazdasunk, mert ez egy EUs csatlakozasi feltetel volt, mert majd a belso piac..
2019. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!