Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent számodra március...

Mit jelent számodra március 15. -e? Milyen párt megemlékezésre mész el?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 11:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Emlékezek március 15-re. Ünnepelni nem nagyon fogok, mert hát tudjuk, mi lett a vége, így nekem kissé fura lenne az ünneplés. Viszont semmiképpen nem úgy fogok megemlékezni róla, hogy megnézem Orbán beszédét, mert ezzel pont, hogy sárba tiprom a márciusi ifjak emlékét.
2019. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
Ezen a napon évente megemlékezünk a lengyel-magyar barátságról, nem csak megemlékezünk, hanem megerősítsük azt. Lengyel-Magyar jó barát. Nem félti dicső farát. Kézenfogva együtt harcol, elnyomokkal mindig dacol. Barátságunk hosszú titka, a történelemben igen ritka. Éljen március 15 és a lengyel barátság.
2019. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Vonattal kell utaznom holnap, úgyhogy riszpekt minden vasutasnak.
2019. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
87%

Gyerekkoromban egy unalmas, kötelező ünnep volt.

Fiatalon lelkesedtem érte, amíg 2002-ben a Fidesz ki nem sajátította magának.

Ezért ma, középkorúként már csak az aktuálpolitikát látom benne. És hogy gazam van, kiderül a kérdésből is. Pártrendezvény lett. Persze mindig is az volt. :(

2019. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt jelenti, hogy holnap nem lesz tanítás az egyetemen. Egyik párt rendezvényét sem nevezném megemlékezésnek, inkább kampánynak az idei választásokra.
2019. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

Mit jelent? Azt, hogy mindig van kitörési lehetőség, nem szabad feladni és küzdeni kell a célunkért, nem tolerálhatja senki, hogy elhallgattassák.


Párt illetve "önkormányzati" megemlékezésekre meg nem megyek. Nem méltó ehhez a megemlékezéshez a migránsozás, a Sorosozás, a libsizés, vagy épp fordítva, a kormányoldal szidása. Úgy gondolom, legalább a megemlékezéseknél nem kéne a pártrendezvényeket nyomatni, eléggé szégyen az országra nézve, hogy nem tudnak a központi rendezvényeken (önkormányzati, kormányzati) együtt megemlékezni a politikusok, mert már azok sem a megemlékezésekről szólnak, hanem a mai politikáról. Köszönöm, én inkább nem kérnék ezekből.

2019. márc. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%
Számomra március 15-e a sorosozást, a Brüsszel és migránsok elleni uszulást és gyűlölködést jelenti, ezért ott leszek Orbán Úr beszédét megnézni már alig várom.
2019. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%
Semmit. Sehova sem megyek.
2019. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
65%
A világon semmit. Megemlékezésen iskolás koromban voltam utoljára, amikor még kötelező volt; a pártok rendezvényei kampányrendezvények, amiknek semmi közük a történelmi eseményekhez; a szabadságharcosok pedig forognának a sírjukban, ha látnák, hogy mi lett mára az országból.
2019. márc. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Valaki már említette: a magyar nép összefogását/összetartását. Az más kérdés hogy szét van szakadva az ország és az egyik fele simán megfojtaná a másik felét egy kanál vízben, illetve fordítva. (Tisztelet a kivételeknek, tudom hogy vagytok még azért :)) Ezért, illetve azért mert ezek a megemlékezések már tényleg csak pártpolitikáról szólnak, nem fogok elmenni sehova holnap/nem hallgatok beszédeket.
2019. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!