Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy már...

Mit gondoltok arról, hogy már a Jobbik is Puzsér Róbertet támogatja?

Figyelt kérdés

2019. márc. 14. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Elvtelen az egész ellenzéki összefogás, ezeknek mindegy kikkel fognak össze..
2019. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Nincs itt semmiféle baloldali összefogás, mert a baloldali gondolatok legfeljebb Karácsonytól származnak. Puzsér személye szerintem annyiban támogatható, hogy világosan kiderülne mennyire túlmisztifikált a főpolgármester "szakmai" hozzáállása és konkrétan Tarlós személye. Persze Puzsér megjelenése egyértelműen megzavarja a "politikai" képet, mert az ő esetében egyértelműen csak egy hordószónokról van szó (pájslival bírja csak agy és lélek kevés van mögötte).
2019. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Azt gondolom hogy a Jobbiknak annyi. Ha esetleg ez még kérdéses lett volna.
2019. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

#3

De ezzel a Puzsérnak is!:D

Kölcsönösen "előnyösek" egymásnak!

2019. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem meglepetés, hiszen a Jobbikot ismerve egy szelíd embert nem fog támogatni, csak egy olyat, akik tehetségtelen emberek lelkébe taposott bele egy tehetségkutató zenei műsor keretében.
2019. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
...tehetségkutató zenei műsor keretében. A Jobbik nem egy képmutató párt (Nem állítom Karácsony képmutató!) , de a Jobbik inkább támogat egy olyan embert, aki nem fél kimondani, ami a szívén az a száján.
2019. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
A Jobbik a nemzeti radikalizmuson és a keresztény kultúránkon kívül mindent támogat már. Eladta a lelkét a Jobbik. Az EP választáson majd meglátjátok hogy mennyien elfordultak tőlük, akkora támogatottságuk lesz mint a DK-nak körülbelül.
2019. márc. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem összenő, ami összetartozik: Jobbik-LMP-Fidesz-KDNP.


Csak egy kérdés: Miért támogatta a Jobbik és az LMP is a Fidesz azon indítványát, hogy a közérdekű adatigénylés felhasználását gyakorlatilag lehetetlenítsék el?

(Pl. meg kell indokolni, hogy miért kérik, meg a megkapott közérdekű adatot csak teljes terjedelemben, változtatás nélkül szabad közölni. Tehát egy oknyomozós cikk akár tízezer oldalas is lehetne.)


Éljen a sajtószabadság?!

2019. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Kíváncsi vagyok, akik a "Jobbiknak vége" szólamokat puffogtatják, azoknak mi volt a véleményük az 1994-es választások után a Fideszről.
2019. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Semmi.

Senki nem volt ilyen "képzett" politológus, mint napjaink fórumozói, mindenki kereste az utat és az irányt a nagy katyvaszban, ahova ebben az új világban érdemes csatlakozni, vagy voksolni.

Én nagyon fiatal voltam akkoriban és az MDF-re szavaztam, bár fogalmam nem volt róla, hogy mi az, mi a programja, stb.

Csak annyit tudtam, hogy a Sinkovits Imre reklámozta őket és nekem ő egy hiteles személy volt. Hát nagyjából így választott az ország és én még az értelmesebbek közé tartoztam.

2019. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!