Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek Molnár F...

Drazicc kérdése:

Mi a véleményetek Molnár F Árpádról?

Figyelt kérdés
És mi az az Echelon?
2019. márc. 14. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Echelon - Nem tudom, de valami köze van Napóleonhoz.

Molnár F. Árpád abszolút elmebeteg. De annyira, hogy még röhögni sem tudok rajta.

2019. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Echelon létezik, de Árpinak semmi köze hozzá:

[link]


Szerintem simán sárgalapos az ürge.

2019. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A csóka régen gyanúsan közel volt az állami szervekhez, egyszer államtitok megsértése miatt volt valami pere is. El tudom képzelni, hogy régen tényleg volt köze a titkosszolgálathoz, de mára meghülyült, az biztos.
2019. márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó szándékú ember, de sajnos egyben egy skizofrén bolond is.
2019. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én beszéltem vele párszor egy konkrét üggyel kapcsolatban, számomra személyesen megismerve egy rokonszenves ember volt, jószándékú, segítőkész, így mindennapi szinten abban az ügyben teljesen jófej és normális volt, és gyakorlati jogvédelemben elég profi... ezzel együtt elég autonóm módon cselekedett és az azért látszott, hogy neki fontos hogy egy minél frappánsabb jogvédő cikket tudjon írni az internetre. De egy nehéz helyzetben tényleg segített a közreműködése.


Az internetes munkásságáról kicsit más a véleményem, szerintem jobban járt volna egy jóval visszafogottabb stílussal, ahogy fogalmaz még amiket ír, sokan tényleg elmebetegnek nézik. Különösen ilyen területen, ami érint egyesek által háttérhatalomnak mások által összeesküvés-elméleteknek nevezett dolgokat, nehéz jól írni.

2019. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Full gyagyás, bolondok házában a helye.
2019. márc. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!