Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kunhalmi és bangóné valójában...

Kunhalmi és bangóné valójában a kormány emberei lehetnek?

Figyelt kérdés

[link]


Az egész ellenzéket lejaratjak, sem írni nem tudnak sem röhögés nélkül elmondani egy mondatot. Mit keresnek meg a parlamentben?



2019. márc. 15. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet benne valami.
2019. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Önök a "here"bál című csatorna fizetetlen hirdetését láthatták!
2019. márc. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Attól mert így viselkednek még nem lesznek a kormány beépített emberei.

El kellene fogadni végre, hogy a jelenlegi ellenzéki képviselők önmaguktól ilyenek, ennyire képesek.

Keresni kell helyettük olyanokat, akik nem így viselkednek és nem csak lejáratják magukat és a pártjaikat. De ez hagy ne legyen már a kormányoldal problémája és felelőssége!

2019. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem összes ellenzéki párt valójában fidesz lefizetett kamu pártjai.
2019. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Persze! Németh "mekdánelc" Szilárd meg az ellenzéké, nem?

Mitől annyira hihetetlen, hogy vannak köztük ostobák? Úgy gondolod, hogy az idiotizmus azon fokát ütik meg, ami már szürreális? :D Minden pártban vannak! Nem is ez a legsúlyosabb Kunhalminál, én a lehető legkínosabbnak azt éreztem (már én égtem helyette) mikor "vidékiekhez" valami rossz kabaréba illő, erőltetett, nem is létező vidéki nyelvjárással beszélt! Akkor, ott megértettem, miért nem lett színésznő! Azt viszont nem, hogy miért nem kapott ezért egy átszállót!


Mit keresnek? Nem keveset! :)

2019. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Vagy csak egyszerűen ilyen gyenge a felhozatal ellenzéki oldalon. Kezd már egyre színvonaltalanabb lenni az ellenzék mosdatása, már lassan minden a Fidesz hibája lesz..
2019. márc. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Több évre visszamenően bármelyik politikusról lehetne ilyen összevágást készíteni, sőt pár fideszes maffiavezérről még különbet is.

A legszínvonaltalanabb magyar youtube csatorna erre volt képes. Egyébként megnéztem több videót is tőlük (nem csak politikait), mindegyik színvonala az alja embereket célozza meg, náluk lehetnek népszerűek.

2019. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

Jó reggelt!

Annyit hozzá kell tenni, hogy nem a Fidesz bábjai, hanem Sorosé.

Nyilván a szigethalmi MSZP polgármester nincs beavatva, de nem is kell.

2019. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%

Nos, beleléptünk a kormányt elzavarni akarók ördögi körébe.

Mert hol is tartunk? A kormányt lépten nyomon azzal illetik, hogy minden rosszért Sorost és a migrációt okolják!

Erre mit tesznek ők? Minden rossz és csúfság mögött, ami kedveltjeik körében történik az orbáni ármányt vélik sejteni...

No ha már így beleléptünk, akkor helyben vagyunk! :D

Most már csak kiutat kéne találni.

Van ugye a fidesz.... Meg van az ellenzék, ami szintén fidesz, csak másképp....

Mi a megoldás? Aki ezt az elvet elhiszi, az ne menjen szavazni, ha nem szereti a fideszt, mert bizony, bárkire fog szavazni, a fideszre szavaz! :D

2019. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Ez jó volt!

:)

2019. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!