Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márc 15 ünneplése a középiskol...

Márc 15 ünneplése a középiskolákban nem lenne kötelező /elvárható? Nem nagymagyarkodni akarok csak kérdezem

Figyelt kérdés

Nem akarok itt nagymagyarkodni de azért megkérdezem hogy van az hogy egy középiskolában a márc 15 kapcsán semmiféle ünnepség megemlékezés stb semmi sincs?


Nincs kinn a zászló az épületen. Sem az egyes osztályokban sem központi iskolai szinten nincs megemlékezés. Egy szó se hangzik el az ünnep kapcsán. A márc 14 az ünnep előtti nap sima tanítás mint mindig aztán vége és irány haza és kész.


És mindez azért duplán triplán szégyen mert az iskola igazgatója történelem szakos az igazgatóhelyettes is tört szakos. És ennyire futja tőlük egy nemzeti ünnep kapcsán?


2019. márc. 15. 09:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon helyes, én is utáltam az ilyen rendezvényeket középiskolában. Márc. 15-én országszerte mindenhol vannak megemlékezések, aki akar részt vesz rajta, aki nem, nem.
2019. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
35%
Ez szerintem is elfogadhatatlan. Jelenteni kellene őket a Pártnak.
2019. márc. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Jogiforumon megtudtam hogy a zászló speciel szabálysértés.

Vagyis az nem tetszik nem tetszik kérdése annak ott kéne lennie. Kéne.

2019. márc. 15. 09:46
 4/33 A kérdező kommentje:

"Jelenteni kellene őket a Pártnak.

"


Megvolt. Nem a pártnak, hanem a kliknek.

2019. márc. 15. 09:47
 5/33 anonim ***** válasza:
59%
#3: Igen, a zászlót én us úgy tudom ki kellene tenni minden közintézményre. De az ünnepségről akkor is azt gondolom amit írtam. #1 voltam.
2019. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen jogos a kérdésed egy nemzeti ünnep kapcsán és számomra értelmezhetetlen a "nagymagyarkodás" kifejezés.

Valaki vagy magyar, vagy nem magyar, vagy szereti a hazáját, vagy nem. Aki szereti a hazát, az gazdagabb egy érzéssel, aki nem szereti az szegényebb és ha módjában áll keressen másik lakhelyet!

Az, hogy a nemzeti ünnepről nem emlékezik meg az iskola az a vezetés hibája, azon a településen ahol én élek nagy ünnepség volt tegnap és minden közintézményen lobogó van, sok helyen még a házakon is.

2019. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Vannak megemlékezések az iskolákban és zászló is kitéve , illetve a folyósokon is tájékoztató anyagok, nem tudom miről beszélsz. Nem 15.-én hanem előtte nap szokott lenni.
2019. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

#4

Ez a beszéd! Így kell ezt, Nemzeth-társ!

2019. márc. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

Március 15 nemzeti ünnep, így természetesen ezen a napon nincs oktatás és ahol csak lehet, munka sincs. Miért várod el, hogy ma bemenjenek iskolába? Te bementél ma dolgozni, hogy ott ünnepelhess? Remélem igen, mert különben csak egy újabb álszent troll vagy.

Máskülönben meg 14-én mindenhol van valami műsor, megemlékezés, stb...

2019. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

"Március 15 nemzeti ünnep, így természetesen ezen a napon nincs oktatás és ahol csak lehet, munka sincs. Miért várod el, hogy ma bemenjenek iskolába? Te bementél ma dolgozni, hogy ott ünnepelhess? Remélem igen, mert különben csak egy újabb álszent troll vagy.


Máskülönben meg 14-én mindenhol van valami műsor, megemlékezés, stb..."+


Na akkor gyere ide hozzánk. Itt nincs. Itt aztán semmi.



Te egy idióta vagy. Tán tanulj meg olvasni mit írtam.... barom.



" A márc 14 az ünnep előtti nap sima tanítás mint mindig aztán vége és irány haza és kész.“


Találós kérdés te fütyikalap: szerintem 15-ről vagy 14-ről beszéltem ? Hm?

2019. márc. 15. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!