Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért tagadják sokan a globáli...

Miért tagadják sokan a globális felmelegedést?

Figyelt kérdés

Egész télen pulóverben jártam,a tavaszi kabátot is csak pár napra vettem fel.A tél gyakorlatilag eltűnt.10 fokok voltak egész februárban meg szerintem januárban is.Hó alig pár nap volt.Fehér karácsony utoljára 2009-ben volt.

Erre a jobboldali pártok azt mondják az egész csak kitaláció.



2019. márc. 15. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Melyik párt mondja, hogy kitaláció?
2019. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

A Fidesz.Most írt egy cikket a 888 hogy a felmelegedés csak kitaláció és politikai haszonszerzésből riogatnak vele a zöld pártok

Meg pl.Donald Trump is kilépett a klímaegyezményből,meg megmondta,hogy kitaláció.

2019. márc. 15. 12:15
 3/22 mindentudó99 ***** válasza:
33%
Először tanulmányozd a témát. Ha a felmelegedés miatt leáll a Golf áramlat nálunk pont hogy hidegebb lesz. Tehát nem biztos hogy a télikabátos elméleted jó. Van ahol hidegebb lesz van ahol melegebb. Szélsóséges időjárások. Magát a tényt nehéz tagadni. A miértjén van inkább vita. Egyesek szerint elég lenne ha kiírtanák az összes szarvasmarhát a földön. Mások egyértelmü emberi beavatkozást jestenek az egész mögött. Van aki természetes dolognak tartja és hogy volt már ilyen a föld életében.
2019. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha itt hidegebb lesz,akkor az nekem jó.Akkor lehet mégsem olyan nagy probléma
2019. márc. 15. 12:25
 5/22 anonim ***** válasza:
58%

"mégsem olyan nagy probléma"

De probléma. Ahogy írták is a szélsőséges időjárás miatt.

2019. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én örülök ha hideg lesz.Ez a meleg nem tetszik ami most van
2019. márc. 15. 12:35
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

"Én örülök ha hideg lesz.Ez a meleg nem tetszik ami most van"


És mit fogsz majd a hidegben enni?

A haszonnövények a melegben teremnek. Nem lesz gyümölcs, zöldség, kenyér a boltokban, max luxuscikként.

2019. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Skandináviában,Szibériában mit esznek?
2019. márc. 15. 12:44
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Ott az égből potyog.


Szerinted azt, amit ott esznek, azt nem termesztik valahol?

2019. márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Jo nem ez volt a kérdés.Hanem,hogy miért tagadják le egyes politikusok a felmelegedés tényét
2019. márc. 15. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!