Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Adni kellene egy esélyt a...

Adni kellene egy esélyt a Kétfarkú Kutyapártnak?

Figyelt kérdés
Ők az egyetlenek, akik radikális változásokat lennének képesek hozni. A baliberális tömb csak egy vicc. Gyurcsány? Kunhalmi? A Jobbik, amit elhagyott a tagjaik fele és már nem is képvisel semmit?

2019. márc. 17. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Igen.
2019. márc. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon okosan eljutott addig a nemfideszes szavazótábor 20 év fáziskéséssel, hogy az egész másik oldal egy sz_r. Még 20 év kell hozzá, hogy eljussanak addig, hogy ők maguk még annál is sz_rabbak ezzel a sehová se vezető "mindenki sz_r a másik oldalon" hozzáállással. Orbánék meg röhögnek a markukban. Nem sz_arozni kell, hanem összeszorítani a fogakat, azt elmenni szavazni arra a sz_rra, ami a másik oldalon van. Vagy elmenni hozzájuk, és dolgozni rajta, hogy kevésbé legyenek sz_arok. Különben marad az orbáni sz_rvilág.
2019. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Adni az apjok faxát.
2019. márc. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Éppen az a baj, hogy az emberek a legesélyesebbre szavaznak és nem a legjobbra. Például a Jobbik egy áruló párt, de csak azért sem szavaznak a Mi Hazánkra, mert ők 2%-on állnak. Ezért áll az MSZP még mindig 10% fölött, pedig ők aztán tényleg a legnagyobb pancserek.
2019. márc. 17. 09:16
 5/17 szántóvető ***** válasza:
90%
nem tudom kik ők,mi a programjuk,egyetlen politikusukat sem tudnám megnevezni.és ezeken nem nekem kell változtatni hanem nekik kell eljuttatniuk a mondandójukat a szavazók felé.amíg ez nem történik meg addig eszembe sem jut rájuk szavazni.
2019. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

"Ők az egyetlenek, akik radikális változásokat lennének képesek hozni. "

Mi az alap ígéretük, szlogenjük? Örök élet és ingyen sör!

Valóban radikális változás lenne a politikában, olyan párt lenne a vezető akiről már a kampányban mindenki tudja, hogy az ígéretei 100%-t NEM fogja megtartani.

Hurrá!

2019. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6: Ingyen sört osztottak már a rendezvényeiken. Megvalósítható.
2019. márc. 17. 09:39
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem valósítható meg gyökér, ingyen sör nincs!
2019. márc. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Én már kaptam tőlük örökéletet. Működik, mert most is élek.

Az ingyen sör majd akkor jön, ha ők alakítanak kormányt. Mindenképpen szükséges az ingyen sör az örök élethez. Tudod te, hogy mekkora költsége van a napi egy sörnek, ha örök életed alatt minden nap meg akarsz egyet inni? Ugye? Az ingyen sör logikus lépés, nem holmi szokásos látszatberuházás és pénzpocsékolás.

A magyar űrkikötő az egyik legracionálisabb ötletük, mert 50-100 év múlva úgyis beindul az űrturizmus.

2019. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

#7

Rendezvényeiken ingyen sört osztogattak?

Mind az 50 embernek és ezek után biztos az örök élet is megvalósítható! :D

Ezzel az erővel az Mszp-Dk is hiteles, mert ők még ingyen virslit is bedobtak!

Próbálj komolyabb lenni, hogy komolyabban lehessen venni!

Megértem, de egyben tragikus is, hogy az ellenzék ennyire romokban, hogy már egy MKKP is inkább szóba jön mint "reménysugár, mint az összes többi!

Hajrá, szavazz a MKKP-ra!:D

2019. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!