Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazatszámláló bizottság...

Szavazatszámláló bizottság póttagja kap tiszteletdíjat?

Figyelt kérdés
Az önkormányzat felhívást tett közzé, hogy a szavazatszámláló bizottságokhoz póttagokat keres. Vajon ezek kapnak-e tiszteletdíjat akkor, ha a munkájukra végül nem lesz szükség, vagy ha mégis dolgozniuk kell?
2019. márc. 17. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kapnak díjazást ha dolgoznak is érte. A póttag csak akkor kerül behívásra ha valamelyik tag kiesik, mondjuk rosszul lett napközben vagy eltörte a lábát előtte héten.

Azért, hogy valaki elérhetővé tegye magát a szavazás napjára hátha behívják dolgozni, szerintem nem jár fizetség.

2019. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami készenléti díjat szerintem fizetnek. Az első szintű pot tagnak egész nap készenlétben kell lennie. Azért azt meg kell fizetni.

Én rendes tagja szoktam lenni, így csak azt tudom,ott megfizetnek korrektül, már kedden megkaptuk.

2019. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem az lenne a kérdésem hogy a szavazatszámláló bizottság póttagja mikor milyen esetben kap tiszteletdíjat Válaszod előre is köszönöm
2022. márc. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!