Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK által támogatott Nyugati...

A DK által támogatott Nyugati Fény hírforrás a hitelesebb, vagy a Fidesz által támogatott 888?

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se hiteles.
2019. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazat még egyiken sem olvastam.
2019. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

A 888 egy legalja, uszító, hazudozó oldal. Néha ranezek, az ott kommentelokt sírni támad kedvem. Pont láttam, hogy mennyire örültek a new zelandi támadás után és gratulaltak a merenylonek.

Amikor arról volt cikk, hogy hány migráns fullad a vízbe menekülés közben is kb pezsgőt bontottak a kommentekben. Én nem tartom hitelesnek.

A nyugati fényt sem igazán. Pontos képet szerintem akkor kapsz, ha vegyesen követed az ellenzéki és a kormanyparti mediumokat. Illetve külföldi hireket js érdemes olvasni.

De a 888 az internet legalja, azt inkább ne..

2019. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl gyakran egyiket sem olvasom, ezért a välaszomat teki tekintsd annak, ami: egy szubjektív véleménynek, minimális tapasztalat alapján.

Ez alapján mindkettő elfogult az őt támogató oldal irányába, azonban az egyik mindezt vállalhatatlan stílusban teszi.


Továbbá az egyik több alkalommal hozott mär le bizonyítottan hazug állításokat és rágalmakat.

2019. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!