Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem helyes dolog a...

Csak szerintem helyes dolog a bevándorlás? A legpiszkosabb munkákat még a magyarok se szeretik megcsinálni, de egy migráns megcsinálná.

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Hát az tény, hogy a Fidesz erre játszhat ezzel az irdatlan mértéket öltött migráns betelepítéssel amit elkövetett. Ezzel és a rabszolgatörvénnyel próbálja megúszni, hogy elüldözte innen a magyarságot külföldre dolgozni.
2019. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Van még néhány olyan buta mint te. :D
2019. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Azok az idők elmúltak. Az a migráns aki iphone-nal jött még a saját szállását sem volt hajlandó takaritani.

Ma már öntudatos muzulmánok jönnek akik tudják hogy a keresztényeknek kötelessége eltartani őket.

2019. márc. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Alapvetően én sem tartom butaságnak, de ellenőrizni kell a dolgot.
2019. márc. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Igazad van. A magyarok is ezert mosogatnak Angliaban, meg szednek paradicsomot Hollandiaban
2019. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Tudod ez a gondolat ott sérül, hogy az az ország amelyiknek migránsokra van szüksége, csődöt mondott!

Most képzeld el Magyarország lenne az egész emberiség. Honnan szednénk mugránsokat? Az Alpha centauriról?

Nekem az az elvem, hogy ha egy munkát a társadalom nem szeret csinálni ,akkor azt jobban meg kell fizetni, és lesz aki megcsinálja.

2019. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alain Delon ***** válasza:
37%
Csak az a baj, hogy a mikrácsoknak eszük ágában sem volt itt maradni. Annyi eszük nekik is van, hogy tudják, hogy ez egy putri.
2019. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
Kulimunkát feketékkel érdemes végeztetni, mert leginkább erre alkalmasak. Módszert kábé kétszáz éve tökéletesítették a tengerentúlon. De természetesen állampolgárságot, szavazójogot sosem szabad nekik adni. És hát rengeteg modern kori colosseumunk is van a fejlett világban, amit jószerivel csak heti két napon használunk, akkor is este...
2019. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Kösz nem.

Van már épp elég migránsunk aki nem dolgozik. Ja, és 400 év alatt sem sikerült őket integrálni.

2019. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!