Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Óriási pofont kapott a Fidesz,...

Óriási pofont kapott a Fidesz, a saját pártcsaládjuk felfüggesztette őket. Ettől a naptól kezdve Orbán politikai karrierje leáldozóban van?

Figyelt kérdés
Belföldön tavaly december óta nagy nyomás alatt van a Fidesz, mert az ellenzéki pártok összefogtak és sok tüntetés is volt. A Sargentini-jelentés óta külföldön is nagy nyomás alá került a Fidesz és most már a Néppártnak is elege lett belőlük.
2019. márc. 21. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Nagy nyomás?

Szerintem ők csak röhögnek ezen.

Bevallom, én is elmosolyodtam.


Mi ez az ellenzék?

Számít valamit, amit csinálnak?

Vicc kategória, saját magukból csinálnak hlyét, a tüntetéseik rendre érdektelenségbe fulladnak, alig van ott pár ember.


Külföldön is árnyaltabb a helyzet, te csak az egyik oldalt akarod meglátni.

Vannak, akik féltik a saját pozíciójukat, mert látják, hogy így is ki lehet ám állni a népért, és ha ő (másik ország vezetője) nem teszi, akkor ezt a népe felrója neki.


Valójában szerintem sokkal jellemzőbb, hogy Orbánt külfölfön is méltatják, rengeteg politikus és kisember kiáll mellette, és nagyra tartják, hogy ki mer állni az igazáért.

Nem belesimul a dolgokba, mint egy bólogató kiskutya, hanem saját véleménye van.


Szerintem sokkal több a szimpatizánsa, mint az ellene állást foglalók száma.

Ugyanúgy külföldön, mint itthon.

Mindig lesz, aki ezt nem látja be, de azokkal nem lehet mit kezdeni. Az emberek megválasztják újra és újra, valamit csak jól csinál.

2019. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló (vagy inkább fizetett bérkommentelő) amin röhögni lehet az a kormánypárti sajtó reakciója a felfüggesztésre, nem viccelek, győzelemnek adják elő: [link]
2019. márc. 21. 11:47
 3/14 anonim ***** válasza:
40%

Leáldozóban??? Hol élsz?

Most kezdődik el majd csak igazán a karrierje! Egész európát fogja gyökeresen megváltoztatni!

2019. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Rosszul tudod, semmilyen pofonról nincs szó. A Fidesz büszkeségből maga kérte a felfüggesztését, amíg nem dönt az a bizonyos három fős testület. Vissza fogják hívni őket, mert a Néppártnak szüksége van rájuk. Korai még temetni Orbánt, akármennyire is szeretnéd.
2019. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Milyen bérkommentelő? :D :D :D


De jó is lenne, ha a véleményemért pénzt kapnék! :D


Nem tűnik fel, hogy 3-ból 2 ember őket támogatja, és ettől még nem bérkommentelő valaki?

Igen, vicces, amit csinálsz, vagy talán jobb szó, hogy nevetséges.

Miért nem tudjátok elfogadni, hogy amit ti gondoltok, az csak egy vélemény, és bárki másnak lehet más véleménye?

Attól, hogy te gondolsz vmit, még nem lesz tény!


Ez, hogy egyből elkezded támadni a másikat, ha nem ért veled egyet, ezzel magadat minősíted.

És azt várod, hogy ne nevessek rajtad?

2019. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Fú de ostoba vagy kérdező... te többet ártasz az ellenzéknek mint a kormánynak.
2019. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nincs. Amint látod 193 szavazatbol 190 a felfüggesztés mellett volt. Ők mégis úgy adják elő, hogy győztek. Bármit meg lehet etetni az emberekkel.
2019. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Ötös kollégák vagyunk. Állítólag én is bérkommentelek.
2019. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Caak a Fityesz.
2019. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas a nyomás már az ellenzék is nem csak soros szorongatja a tökeiket és mégis kitartanak :XD
2019. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!