Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent az hogy fideszes...

Mit jelent az hogy fideszes bértroll?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem. Nekem fizet a Fidesz hogy írkáljak ide mondatokat. Karakterdíjazású munka..egy karakter 10 forint. Tehát ezzel a hozzászólasommal már olyan 2000 forintot biztos kerestem.
2019. márc. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ja és toborzás van. Aki csatlakozik és én szervezem be annak a karakterjei után kapok én is 2 forintokat. Ez ilyen piramisjáték. Szóval gyertek csak gyertek.
2019. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Azokat kívánják így provokálni, hogy te "Fidesz bérenc" akik nem az ő nézeteiket képviselik, és nem tudják meg győzni semmivel. Ez olyan mint a Soros bérencezés részben...
2019. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Akik azokat az elképesztő hazugságokat hirdetik amiket a Fideszmédia is, hogy az ország jól teljesít (miközben mindenben az EU legvégén vagyunk már, gyakorlatilag nyomor van, a kórházak a béka segge alatt stb.), meg hogy jönnek a migránsok (csak azt mindig elfelejtik hogy Orbán hozza be őket kötvénnyel), akik egyre szajkózzák hogy emelkednek a bérek (csak azt mindig elfelejtik hozzátenni hogy az árak meg az adók még jobban emelkednek), akik szerint mindenki aki felszólal a Fidesz elképesztő mértékű és immáron leplezetlenül zajló bűnözése ellen az csakis fizetett sorosbérenc meg magyarellenes migráncssimogató hazaáruló, ja és persze a legfontosabb: akik azt az elképesztő ökörséget terjesztik, hogy Soros meg Brüsszel és a migránsok a felelősek mindenért ami rossz történik, még véletlenül sem a Fidesz lopása, züllesztése, hazudozása.

Mivel logikusan levonható a következtetés, hogy épelméjű ember magától képtelen lenne ilyesmit összehordani, így marad a másik logikusan levonható következtetés, hogy ezeket a Fidesz pénzeli hogy terjesszék az agymosott ökörségeiket. És tekintve hogy volt már akiről be is bizonyosodott hogy tényleg bérkommentelő, így logikusan feltételezhető hogy több is van belőlük, és órabérért cserébe itt játsszák magukat hogy mennyire jó a Fidesz meg a putrivá züllesztett Magyarország, és mennyire rossz az egész világ többi része.

2019. márc. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%

"Akik azokat az elképesztő hazugságokat hirdetik"


Nálatok hogy ki hazudik, az valahogy mindig attól függ hogy milyen oldalon áll. Rengetegszer tapasztaltam olyat, hogy egy illető bebizonyította az igazát, és akkor is le Fidesz bérencezték.

2019. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem 444-en nevelkedett genderlibsi vagy akkor csakis fideszes bértroll lehetsz.
2019. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Könnyű őket felismerni a jellegzetes kommunikációs panelek miatt, amit megpróbálnak saját szavaikkal előadni. Legutóbb erre példa dömpinget akkor lehett látni itt a gyakorin, amikor kiderült, hogy a Fidesz mekkora migránstömeget fogadott be eddig és hirtelen egyszerre ezt kezdték el megmagyarázni egyöntetűen ugyanazokkal az érvekkel.
2019. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy dicséret igazából. Nem nézem ki belőle hogy olyan hülye, hogy elhiggye a fidesz hazugságait, ezért azt feltételezem, hogy biztos fizettek neki, hogy terjessze.
2019. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14%
Kilences szerintem csak a sajat ostobaságod bizonyítéka
2019. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!