Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményei lesznek...

Milyen következményei lesznek az Orbán-kormány tevékenységének hosszabb távon, mi történne ha a következő választást is megnyernék?

Figyelt kérdés
Hova fog ez a folyamat vezetni, ami jelenleg is zajlik, hogy szinte lehetetlennek tűnik leváltani őket törvényes úton, mivel nincs egyetlen komolyan vehető ellenzéi párt sem?
2019. márc. 23. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Reméljük meglátjuk. 2022 ben újra Fityesz.
2019. márc. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Én már 2-3 évvel ezelőtt megmondtam, hogy nem lehet őket leváltani, az államcsődig fogják tolni a fasiszta Kádár-rendszerüket, de mindenki lehülyézett érte, mert mit vészmadárkodok itt, 2018-ban már mindenkinek elege lesz belőlük és elhajtják őket. Annyit tévedtem, hogy tuti elérik majd a 70%-ot is. Az nem jött be, de szerintem 2022-ben már tényleg meglesz nekik.
2019. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Csökkenne a GDP arányos államadósság.

Reálértéken nőnének a bérek meg a nyugdíjak.

Mindenkinek lenne lehetősége dolgozni aki szeretne.

Továbbra is munkához kötnék a családoknak járó "segélyeket" így megoldva a megélhetési gyerek csinálok problémáját.


(A kétharmadot kéne elvenni előlük, hogy ne tudjanak állandóan alkotmányozni, legalább a saját törvényeikhez legyenek kötve de ugyanakkor nem hinném, hogy van jobb opció jelenleg náluk akik jobban kormányoznának)

2019. márc. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Tovább fog fejlődni a gazdaság, nőni fognak a bérek. A családok nagy volumenű támogatásokat kaphatnak majd.


Ha továbbra is a növekedési rangsor élén leszünk, akkor be érhetjük a jelenleg nálunk fejeltebb országokat is és így sokan nem fognak tudni panaszkodni, a szerintük rossz körülmények miatt!

2019. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: arra a konkrét tényre mit mondasz, hogy PhD diplomás egyetemi kutatóként 125 ezret keres barátom?


Aki mellesleg az egyetemi koliban portásként is dolgozott egy ideig, és azalatt 130 ezret keresett. Erre mi a válasz?

Vagy csak vállat vonsz?


Finoman szólva nem érdekel hogy az így úgy átláthatatlanul számolt statisztikáin az állam épp hányszoros növekedéssel példálózik.

Én a saját életemben akarok eredményt látni, nem azt hogy egy fehér papírra fekete tintával ráírták hogy "+4%-os növekedés".

Valakinek biztos, de a környezetemben és nekem sem ez a helyzet.


Ha minden évben plusz 4 százalékot keresne mindenki, akkor az elmúlt 9 évben egy 2010-ben 100 ezret kereső ember kb 140 ezret keresne.

Ennek ellenére nem egy gyárban dolgoztam diákmelósként, ahol a 120-at SE érte el az ott dolgozó állandó munkás. Irigykedtek rám, diákmunkásra, mert nekem 15%-al kevesebbet kellett adóznom, így az órabérem valahol 800 forint körül volt.


Erre mit mondasz?

2019. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is 120 ezres fizetést ajánlottak egyetemi diplomával, a legtöbb helyről pedig visszajelzést sem kapok. Testvérem pedig a múlt hónapban nettó 100 ezer forintos fizetést kapott gyári munkásként (nem betanított) 6 év tapasztalattal.
2019. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

pontosan ez az utolsó, ebből is látszik hogy a rádióban, "köz"tv-n folyó folyamatos önfényezés akkora kacsa hogy már füstölög.

Mint minden mutatóban, itt is nyilván összekevertek, meg összevontak néhány fogalmat, kicsit félreértelmeztek néhány számadatot, és hopp, máris kijött hogy minden évben exponenciális a fejlődés.


Csak az áramot és saját agysejtjeit pocsékolja az, aki ezeket hallgatja. Az a legdurvább hogy még be is veszik a fidesz szimpatizánsok. Most komolyan, nincsen se testvére, se apja, se anyja, se barátja, se férje, se felesége az ilyennek, akitől visszahallhatná hogy már évek óta nem nő a fizetése, rosszabb esetben még csökken is?

Hazamegy, és egy élő emberrel nem beszél? Vagy mi?

2019. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

"Utolsó: arra a konkrét tényre mit mondasz, hogy PhD diplomás egyetemi kutatóként 125 ezret keres barátom?



Aki mellesleg az egyetemi koliban portásként is dolgozott egy ideig, és azalatt 130 ezret keresett. Erre mi a válasz?"

2019. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Én azt veszem észre hogy a legtöbb bér illetve a diplomások bére is jelentősen nőtt és a legtöbben igenis jól keresnek, persze ez attól függ milyen szakon végeztél. Ne csak a saját fizetésedből indulj ki!
2019. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Tehát az a válaszod hogy pont tök véletlenül csak olyan egyetemistákat, friss diplomásokat, és diplomás kivándorlókat ismerek, akiknek alacsony volt a bére. DE (!) egyébként meg mindenki másnak magas.


Hmmm...

2019. márc. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!