Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pocs janos miert nem mond le...

Pocs janos miert nem mond le azutan hogy kikerult a video ahol egy roma sracra kb razarja ragyujtja a kukat? Jobb helyeken az ilyenek nem mradnak pozicioban.

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jászapátiban kb. 60 %-ot kapott. Ugyanúgy megválasztanák most is. Minek mondjon le?
2019. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mivel "poénból" rágyújtotta a roma férfira a kukát, talán ezért? Ha ezt egy jobbikos csinálta volna, már meglincselték volna.
2019. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem kuka, kazán.

Ez már volt vagy tíz éve is.

2019. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekik mindent szabas. Ondo tunde meg polt peti meg asszisztalnak hozza.
2019. márc. 23. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem ismerem a hírt, valami linket valaki tudna dobni?
2019. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Telefonrol nem tudok linkelni de a merce facebook oldalan megleled
2019. márc. 23. 22:31
 7/16 anonim ***** válasza:
21:37: az biztos, dehát nem jobbikos csinálta.
2019. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a videot, meg is néztem, de arra jutottam, hogy ez egy vicc video, valószínűleg még ki sem rúgták a srácot, már ha egyáltalán tényleg ivott. Teszem hozzá, ha én inni próbálnék a munkahelyemen, akkor megb..sznának anyám hátán.Azonnal behívna a HR, vennének tőlem vért a szomszédos épületben + szonda, aztán elém raknák a szerződést, amit aláírtam, és amiben benne van, hogy milyen állapotban kell megjelennem a munkahelyen. A videon az is látszik, hogy nyilván nem akarja Pócs rágyújtani a kemencét és az ott ücsörgő csávó sem épp úgy viselkedik, mint aki az életéért küzd.


Hogy nagy suttyó -e? Talán az, de akkor is őt választották a helyiek és ha ez kilövi náluk a biztosítékot, akkor legközelebb nyilván nem őt fogják. Mindenesetre hozzáfűzöm, hogy ha engem kapnának el piálással munka közben, akkor kimondottan örülnék annak, ha egy kemencés poénnal oldanák meg -a helyett, hogy kirúgnak...

2019. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2019. márc. 23. 23:04
 10/16 A kérdező kommentje:
A jobbikosokat a fideszmédia már egy ártatlan karlendítésért szétszedi...közben meg ők. :)
2019. márc. 23. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!