Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor elfog még vmikor...

Orbán Viktor elfog még vmikor menni a magánszektorba dolgozni?

Figyelt kérdés
Kicsit unfair szerintem h a fideszes fiúk életükben nem dolgoztak még 1 percet se csak ülnek a parlamentben. Hogy tud egy politikus így döntést hozni h kb semmi tapasztalata nincs a magyar valósággal?

2019. márc. 25. 11:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Lustább az annál.
2019. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

"Kicsit unfair szerintem h a fideszes fiúk életükben nem dolgoztak még 1 percet se csak ülnek a parlamentben"


Nos, ez nem csak a "fideszes fiúk" privilégiuma, hanem minden politikusé, a világ összes parlamentjében, így természetesen az ellenzékiekre is vonatkozik, csak azt sikerült kifelejteni.

De mindenkinek jogában áll úgy alakítania az életét, hogy politikai pályára menjen, még neked is! Nekem mondjuk nincs az a pénz, hogy csinálnám.

Orbán V. meg nem fog elmenni a magánszektorba dolgozni, mert amikorra úgy dönt, hogy befejezi, bőven nyugdíjas lesz.

És csak zárójelben jegyzem meg, hogy nem csak a gyártósori összeszerelés, vagy a kapálás a munka.

2019. márc. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Azzal egyetértek h nem csak az munka, de az h kiesik az egyetemről és csak politikus lesz, na az nem munka. Alapból már ott a probléma, h egyesek úgy veszik a politikusokat mint vmi alkalmazottat aki dolgozik, pedig nem. Az egésznek az elméleti lényege az h emberek dolgoznak x időt majd úgy döntenek h szeretnék szolgálni a közügyeket és beállnak politikusnak és mondjuk 1-2 ciklust végig tolnak majd szépen visszamennek dolgozni, nem az egész életüket ott töltik. A fideszes fiúkat azért emeltem ki mert szinte ők azok akik tényleg nem dolgoztak még 1 percet sem.


Gondolj bele milyen lenne ha a magánszektorban is ha nem dolgozik vki csak 4 év után rughatnák ki.

2019. márc. 25. 11:29
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Még? Az ő esetében inkább már.
2019. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkakörben képzeled el?

Igaz, jogi végzattsége van, de nem jogász.

Gondolod, beáll ügyvédbojtárnak?

2019. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szénbánya?
2019. márc. 25. 11:33
 7/31 anonim ***** válasza:
81%
Akkor dolgozott életében először és utoljára, amikor az apja kőbányájában hordta a sört a munkásoknak a nyári szünetben.
2019. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Mert dolgozott valmikor? Ezután sem fog, max a sitten zacskót ragaszt.
2019. márc. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
40%

Azért igen érdekes hozzáállás tőled kérdező, hogy nem tekinted munkának az ország vezetését.

Ha csak a tizedét dolgoztad volna annak, amit ezek a "fideszes fiúk", nem lett volna időd itt levelezgetni.

2019. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
49%
Soha. Egyébként fel se vennék rendes helyre, mert kb semmihez sem ért, nincs mögötte sok éves szakmai tapasztalat. Jogi karon végzett, de valószínűleg egy frissen végzett jogász tudása is sokkal nagyobb. Egyetem elvégzése után sem dolgozott szakmájában egy percet sem, hanem minisztériumi beoszott lett (nem véletlenül volt KISZ titkár).
2019. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!