Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem a Fideszre szavaznak...

Akik nem a Fideszre szavaznak mit gondolnak a migránshelyzetről? Betelepítés, integrálás, egymás melett élés stb.

Figyelt kérdés

Félreértéseket elkerülendő, nemi és vallási identitás terén liberális vagyok, de igenis tartok a zaklatásoktól és a nők jogainak esetleges csorbulásától.

A baloldali szavazók vagy nem szavazók mit gondolnak?


2019. márc. 27. 20:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

Nem érdekelnek a migránsok.Leszarom.

Csak jobban akarok élni

2019. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Alapban nincs gondom migrációval, emigrációval, menekülőkkel, külföldiekkel, de EZEKET én sem akarom még tranzitszinten sem az országban látni!

Ennek a csapatnak a 90%-a olyan, vagy még olyanabb, mint az országban 600 éve élő integrálhatatlanok, akik egyre jobban szaporodnak.

2019. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Azt, hogy magyarországon nincs migráncshelyzet, leszámítva a kormány által idehívottakat, és betelepítetteket.


Migriknek adott kamatok nélkül magyarország max tranzitország, amit minél gyorsabban próbálnak elhagyni a migrik, érthető okokból.

Betelepíteni ide nemnagyon lehet őket, mert nagyon el akarnák hagyni az országot. Amikor a keletiben balhét csinált pártunk és kormányunk, az is ezért volt, mert itt tartották őket, és kétségbeestek, hogy ebben az országban kell maradniuk.

2019. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Én azt, hogy aki a törvényeket tisztelve, becsületes munkából akar élni jöjjön, aki nem az menjen. Ez származási helytől független igaz
2019. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%

Azt hogy a 25 évestől fiatalabb hajadon gyermektelen nők jöhetnek.

Gyermekek is amennyiben lányok.

Évente az 1300 a kvóta szerint.

A fiúk és férfiak kint maradnak,nem jöhet 1 darab sem.

A kínai és vietnámi bevándorlást viszont teljesen megszüntetném sőt lépéseket javasolnék a kitoloncolásukra.

2019. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon utópisztikus gondolat, hogy majd elmennek. Érted, betelepítenek, mondjuk tízezer embert, náluk el is indul az integrációs folyamat, oktatás, szocializálás ilyesmi. Nehéz elképzelni, hogy mint a vándormadarak gond nélkül továbbillannak. Azt nem tudom, hogy a jelenleg itt élő migránsokból mennyit telepített be a kormány, de spec. a fogorvosom arab, iszonyúan töri a magyart, de vagy öt éve kezel- a hozzá hasonlókkal nekem sincs bajom.
2019. márc. 27. 21:02
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Kisebb gondom is nagyobb ennél, amíg nincs munka, kevés a fizetés és mérgező a légkör...
2019. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, miért nincsen magyar nyelven olvasható tanulmány a dolog okairól és hogy miként gondolják felelős politikusok vagy környezetvédők megoldani a migrációt okozó gondokat.
2019. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

A menekültek befogadásával egyetértek, sajnos a Fidesz ez ellen "harcol", holott a számuk iszonyúan csekély, 1300 főt kértek és teljesítettünk is és nem kell őket ellátni állampolgársággal és az unió tejeli az ellátásukat. Ha véget ér a háborús helyzet dönthetünk úgy menniük kell.

Ami viszont a Fidesz valóban állampolgársággal megajándékozott idetelepített migránsait illeti nem tetszik. A számuk meglepően magas mostanra, 86ezer körüli adatok keringenek, az ellenőrzésük egy vicc, bűnözők jönnek-mennek, egy részük pedig súlyos magyarságot meglopó, megkárosító kötvénymutyi útján érkezett ami vérlázító. Ránktelepítik ezeket az ellenőrizetlen csapatokat és még jól meg is lopnak minket a kormányközeli haverok. Ráadásul baloldaliként sem repesek attól, hogy rengeteg közöttük a muszlim. Akár alvó sejtek is élhetnek már nálunk, Oszama Bin Láden sem csóró valaki volt, a letelepedési kötvényt pont az ilyenek tudták megfizetni.

Szóval azt gondolom a Fidesz mindent pont ellenkezőleg művel mint ahogy azt hirdeti, itt bajok lesznek. Persze majd azt is kimagyarázza pár plakáton valami balek mumus képével.

2019. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Miután nálunk nincs migránshelyzet, számomra irreleváns.

Ja! Az, hogy az origo azt írja, hogy van attól még nincs.

2019. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!