Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 30 év feletti gyermektelen...

30 év feletti gyermektelen nőként érdemes Magyarországon maradnom?

Figyelt kérdés

2019. márc. 30. 02:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nem tervezek gyermeket vállalni, se most se késöbb.
2019. márc. 30. 02:33
 2/24 anonim válasza:
36%

Miért ne maradnál? Szerintem egyáltalán nincs retorzió veszélye annak, ha nem lesz gyermeked.


Persze ez egyáltalán nem igaz, ha már szövögeted a konspirációs elméleteket.

2019. márc. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%

Én is gyermektelen nő vagyok. Rengeteg bantast kapok a kormánypàrtiaktòl, beléjük lett verve, hogy magyarság pusztulàsànak vagyok az okozója. Az nem számít, hogy jó szakmám van és egész életemben dolgozok, segítek közvetetten embereken(kutatok gyógyszeriparban) . Ez nem számít, így haszontalan vagyok, nem érdemlem meg, hogy egyszer nyugdíjam legyen.

Illetve a kormány is hátrányba állít így, sokkal nehezebb pl lakáshoz jutnunk így a párommal, hogy nem ígérünk be gyereket.

Azt is rebesgetik, hogy kevesebb lesz a nyugdíja a gyerekteleneknek.

Ebben az országban semmibe nem néznek, ha nőként nem akarsz gyereket.. Facebookon is 100 ezer követővel rendelkező oldalak olyat posztolnak, hogy romlott, selejtes ember az, aki nem akar gyereket, jobb is hogy nem örökíti tovább magát.. Mindenhol csak a bantas..

A nyugaton elő barátaim szerint náluk elfogadobbak és nem vagy ennyire diszkriminàlva.

2019. márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%

"Miért ne maradnál? Szerintem egyáltalán nincs retorzió veszélye annak, ha nem lesz gyermeked."


Lehet, hogy te nem ugyanabban az országban élsz, mint mi. Hol vagy? Dánia, esetleg Hollandia?

2019. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

"Miért ne maradnál? Szerintem egyáltalán nincs retorzió veszélye annak, ha nem lesz gyermeked."

Akkor még sincs olyan terv, hogy 40%-ot elvesznek a gyermektelenek nyugdíjából? A CSOK nem veri fel az ingatlan árakat? De lehetne még sorolni a retorziókat és az ok-okozati összefüggésből adódó közvetett és közvetlen hátrányokat.

2019. márc. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Minek az a gyerek? Nem volt már elég ebből az egészből? Én még csak 25 éve élek de rohadtul unom és fel nem fogom miért kell fenntartani az emberi fajt. Semmi értelme az életnek. Már rég ki kellett volna pusztítani.
2019. márc. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudsz, akkor költözz egy normális országba. Ez itt tele van retardáltakkal.
2019. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egyre többen leszünk.A 30-as generációban sok a gyermektelen.

A 40 alatti férfiak 70%-a gyermektelen.


A mai 20-on évesek között pedig még nagyobb lesz az arány,mire ők lesznek 40 évesek.


30/f tudatosan gyermektelen.

2019. márc. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ. Magyarország melyik részén élsz? Csak mert nagyobb városokban (Budapest, Debrecen, Szeged) elfogadóbbak szerintem. De kisebb városokban, falvakban konzervatívabbak.
2019. márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
De hát mapaság egy 30 éves épp hogy felnőtt Kb az ismerőseim jó része akik 27-30 évesek még mindig tanulnak. Ez majd csak 40 évesen lesz aktuális.
2019. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!