Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne megalapítani a gyermektelen emberek pártját?

Figyelt kérdés
Elég sokan vannak manapság és az érdekeik nyilván mások, mint a gyermekeseké. Talán nekik is szükségük lenne érdekképviseletre, mit gondoltok erről?

2014. aug. 27. 20:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Nem nagyon látom értelmét, az emberek nem a gyermekes/gyermektelen törésvonal mentén tartják fontosnak a politikai képviseletüket, hanem jobboldali/baloldali, liberális/konzervatív értékek mentén.
2014. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
36%
Elég nagy marhaságnak tartom, plusz egy felesleges szakadék tágítás lenne az emberek között.
2014. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Kétlem, hogy elegendő összetartó erőt jelentene, hogy van-e vagy akar-e gyereket valaki.
2014. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem érdemes lenne.
2014. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%
A jelen állás szerint én is az leszek (azt nem részletezném miért), de ez egy nagy marhaság lenne, és értelmetlen.
2014. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
72%
Már miért lenne értelmetlen? Ez egyszerű gazdasági kérdés, akinek gyereke van, döbbenetes mennyiségű pénzt és egyéb juttatást kap, minden számonkérés nélkül... akkor sem kell visszafizetnie, ha a gyerekből pl. bűnöző lesz. Szerintem ez nem helyes.
2014. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%

Hatos, azért megnézném, hogyan tartasz el mondjuk egy családot abból a döbbenetes mennyiségű pénzből.



Hülyeség.

2014. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Koplárovics Béci ***** válasza:
31%
Én gyermektelen vagyok. Valószínűleg nem is lesz soha (ennek mondjuk sokan örülnek, de ez lényegtelen). De kb biztos, hogy sem nem támogatnék, sem nem szavaznék egy ilyen pártra.
2014. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
77%
A családot nem is ebből kell eltartani. Bár sokaknak megy.
2014. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%

Azok a sokak, akikre gondolsz, nem épp ebből tartják el a családjukat...


Szerintem neked fogalmad sincs, mennyibe kerül felnevelni egy, vagy több gyereket. Mindenesetre az a döbbenetes mennyiségű pénz egyáltalán nem olyan döbbenetes, sőt. Ha olyan döbbenetes lenne, sokkal több embernek lenne gyereke, aki 2 ember együttes nettó 200 ezrére nem tudja bevállalni. Ezt a minimális pénzbeli támogatást igenis megérdemlik, ha már gyereket nevelnek, ami ugye az egész ország érdeke hosszú távon.


Ha már a döbbenetes mennyiségű pénzekkel van bajod, érdemes lenne inkább azokról a pénzekről beszélni, amit a kisebbség meg a bevándorlók kapnak a semmire. Meg amit felesleges stadionokra elköltenek.

2014. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!