Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lehet egyszer...

Szerintetek lehet egyszer Magyarországon miniszterelnök Puzsér?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem..
2019. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel az erővel Dancsó Péter is lehetne Magyarország miniszterelnöke!
2019. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ha valaki Puzsért Dancsóhoz hasonlítja, akkor egyáltalán nem is ismeri Puzsér munkásságát...

De amúgy nyílván minimális esély arra is lenne, hogy Dancsó Péter legyen.

Nézzük csak meg az ukrán helyzetet...

Puzsér inkább a szlovák esélyesre hasonlít akkor már.


Amúgy 2. erre írhatnám, hogy ennyi erővel Gyurcsány is lehetne, de Ő már volt is...

2019. márc. 30. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Puzsér viccnek szánta az indulását, csak annyira belegabalyodott most már, hogy komolyan kell vennie legalábbis látszatként.


Ő is tisztában van vele, hogy


1, A választók tudják, hogy ő csak egy humorista ezért nem lesz elegendő szavazata


2, Nem lenne képes irányítani egy fővárost, egy országot pláne nem

2019. márc. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Vicces lenne
2019. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Persze, hogy lehetne! Ha az értelmes, dolgos emberek kivándorolnának az országból. (De azt Puzsérnak meg kéne érnie!)
2019. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Akár még lehet is de a valószínűsége kicsi.
2019. márc. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem. Lapozhatunk.
2019. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#4. Látom kicsit sok volt az origo...


Amúgy egy főpolgármester nem 0-24-ben ül bent egy szobában, ahol karok húzogatásával, illetve gombok nyomkorászásával irányítja a fővárost.

Igazából ha a kerületekben minden polgármester normális, ki jól végzi a munkáját akkor majdnem mindegy, hogy ki a főpolgármester...

Hogyha sok kerületben olyan polgármester győzedelmeskedik akinek nem a polgárok érdekei az első, akkor szintén.


Sajnos amúgy még a legközkedveltebb polgármesterek is sokszor nem csinálnak semmit és egy csomó olyan dologban laikusok amiben nem kéne, sőt maximálisan benne kéne hogy legyenek a témában...


Például nekem Szabados Ákossal volt szerencsém több ízben beszélgetnem, találkoznom, még a diploma munkám kapcsán és hihetetlen, hogy mekkora magabiztossággal beszélt egy olyan témáról, aminek megismerésére érzékelhetően kb. 5-10 percet szánhatott.

Totál bullshiteket hordott össze, én aki 5 évet szántam a témára tudom...


Szerintem viszont akik itt játszák az eszüket, hogy mekkora komolyság és mennyi szakmai tapasztalat szükségeltetik ahhoz, hogy valaki (jó) főpolgármester lehessen, pont Ők azok akik kb. semmit nem tudnak arról, hogy mit is kell csinálnia, miből áll a munkája.


Amúgy Puzsér jelenleg nem akar miniszterelnök lenni, s valószínüleg ez a jövőben sem változik, csak kiváncsi voltam/vagyok, hogy szerintetek pl. egy esetleges, sikeres 5 éves főpolgármesteri lét után, ha mégis indulna, mundjuk 26-ban, akkor mekkora esélye is lenne...

Nyílván ez megjósolhatatlan, de tippelni azért lehet, meg mindenkinek vannak megérzései.

2019. márc. 30. 20:15
 10/18 RamboJudas ***** válasza:
70%
Simán. Van karizmája, tud beszélni, ezerszer műveltebb, mint a legtöbb politikus, és fél év alatt felépített egy kampányt, maga mögé állított két parlamenti pártot, közte a legnagyobb ellenzékit. Ez önmagában is nagy teljesítmény egy kezdőtől. :)
2019. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!