Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány nagyon támogatja a...

A kormány nagyon támogatja a családalapítást és a nevelőszülőket meg lehet élni csak a támogatásokból segélyekből?

Figyelt kérdés

Nincsen iskolai végzettségem nem vesznek fel normális helyre dolgozni csak csicska munkára én meg biztos nem fogok fillérekért rabszolga lenni hosszú távon amúgy sem bírnám még ha fél milliót fizetnének akkor sem.


Lusta vagyok én dolgozni lopni csalni azt nem akarok mert nem olyan családból származom viszont dolgozni sem akarok ,arra gondoltam hogy a állami támogatásokból meglehetne élni nagy családos szülőként.


Azt hallottam hogy a örökbefogadó szülők egy gyermekre több mint 100 ezer forintot kapnak tehát 10 gyereket örökbefogadok akkor 1 milliót kapok havonta + családi pótlék segély állami támogatások , és akkor ha fiatal házas vagyok akkor még + kapunk valamilyen támogatásokat.


Mit szóltok hozzá?

Van egy ismerősöm egy házaspár akik nevelnek 5 gyereket nevelőszülőként és több mint 500 ezret kapnak , amikor meghallottam akkor jött az ötlet.



2019. ápr. 1. 19:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
napi troll kèrdés kipipálva...
2019. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lusta vagy mint írod akkor ki látná el a gyerekeket?

Annyi gyerekkel nem kevés munka is van ám. Az 500 ezerből a te munkadíjad alig haladja meg a 100 ezret, a többit a gyerekek ellátására adják amit számlákkal igazolnod kell.

Nekem is van ismerősöm aki bele vágott egy ilyen projektbe, de ő nem feltétlenül a pénzért csinálja hanem szereti a gyerekzsivajt maga körül. Azt mondja, hogy nekik az adókedveznény miatt éri meg mert van annyi jövedelmük amiből le lehet vonni

2019. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
A kormány csak a tetves cigány családokat támogatja.
2019. ápr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!