Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország változtathat bármit a 13-as cikkelynek elnevezett apokalipszis helyi bekövetkezése ellen?

Figyelt kérdés
Én személy szerint azt se tudom, hogy instant vpn-t vegyek a nagy pánikban, vagy inkább az utcára menjek ki tüntetni mint félőrült internet-szabadság függő, de a ti véleményeteket meghallgatnám.

2019. ápr. 4. 23:44
1 2
 11/19 anonim válasza:
A lényeg, hogy egy AUTÓMATIKUS szűrő dönti el. Ami eléggé szar, ezt már a családbarátszűrőnél megtapasztalhattuk
2019. ápr. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz net, mindmeghalunk.hu.
2019. ápr. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért térjünk vissza az eredeti kérdésre.

"Magyarország változtathat"

Nem akar változtatni. Kormányunk megszavazta, így életbe is fogja léptetni.

2019. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
7esnek küldtem forrást (3at), a többiek keressék ki maguknak.
2019. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudod hiteles forrással alátámasztani a mondandód, akkor csak alaptalanul riogatod a népet." Tessen kend felkukkantani a youtube-ra, ott majd fog találni pár hiteles forrást.

Lol **sszátokmeg, itt sírok ezen. Tehát ha nem másolod ki az összes forrást, ami alapján összeszedted amit tudsz, akkor úgy kipenderítenek innen, mintha gimiben lennél... Kicsit aggaszt ez az egészségtelen mennyiségű nyugger ezen az oldalon, akiknek egyértelműen ötletük sincs, hogy mi az az internet, de ugye okoskodni mindenki szeret.


Én a helyzetben igazából azt tartom a legszebbnek, hogy az EU nagyrabecsült tagjai úgy szavazták meg ezt a marhaságot a demokrácia és az elkotók nevében, hogy a nép nagy része azt mondta, inkább kösz de nem kösz.

2019. ápr. 5. 23:41
 17/19 anonim ***** válasza:

Az emberek ostobák...kik így gondolják "engem úgyse érint"...

Pont hogy a kis embereket/magán személyekre lesz nagyobb hatással.


Pl nem tudod pl a japán filmeket nézni fordítással/felirattal csak úgy nézni - mert akik magánszemélyként hobbiból fordították eltűnnek ez a cikkely által mivel "lopott" anyagot dolgoz fel.


Vagy legyen az zene, programok (pl egyik általam használt grafikai progi 800ezer, de ingyen hozzá jutotam a net szabadsága által), fotók feltöltése...

Nos pl ha te egy nyári napon barátokkal a parton ülve s iszogatva csináltok egy csoport képet, amin ott van pl sprite, vagy egyéb levédett ital logója/neve...

Nem töltheted fel....



...és még kis millió dolgot fel lehetne sorolni.


Robotrendszerek ellen meg nem lehet mit tenni.

Pl fb eladás részén.

Vannak szavak vagy egyéb tartalmak, amik miatt nem lehet a hirdetést kiírni/közzé tenni.


Pl joystick ... Nos nem tudja barátom meghirdetni, de próbálja ki aki gondolja.


Nem tehetsz ki csak úgy pl weboldaladra illusztrációs képet pl egy vacak virágról se, ha olyan.

Vagy nem mutathatod be blogon kedvelt művészed műveit, amik a kedvenceid.


Magyarország nem igazán tudna mit lépni önmagában mivel EU parlament szavazta meg - olyan vén kecskék, akik SMS-t is alig tudnak írni, az internethez meg annyit értenek, mint a 98éves dédim.


Ha EU parl.-nél lesz tüntetés, arra 1000% hogy tovább utazok.


+ egy video:

[link]


De egyre több youtube-s ember szólal fel, NEM CSAK magyarok!


Pár winyót tele is nyomtam zenékkel, progikkal, filmekkel, mesékkel ..stb


A kedvenceimet szeretném látni s hallani.


Nem tudom vannak-e olyanok kik emlékeznek pl arra amikor filmeket kazettáról kazettára másolgattunk egymás között, mert nem lehetett a neten hozzá férni csak úgy, majd jött a CD, DVD-s időszak.



Hát reméljük nem lesz annyira durván szigorítva, de nem tartom kizártnak.


Ez téma egy ideje a baráti körben felénk is.


Aki amihez hozzá fér s továbbra is szeretné használni azt ami a neten/netről van...nos mentse le.

Mert lehet nem fog könnyen hozzá jutni.

2019. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nézzétek meg Kolmiw, és a thevr videóját.
2019. ápr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Az Európai tanács a mai elfogadta az EU törvény módosítást : [link]
2019. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!