Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz választási csalása...

A fidesz választási csalása valóban meglepetésként érte az embereket?

Figyelt kérdés
Nem volt ez olyan egyértelmű, minthogy a félelemkeltés, kamu hírek és korrupció a legnagyobb jellemzője a fidesznek? Burokban élnek egyesek?
2019. ápr. 5. 07:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Mikor derült ki hogy csalás volt?
2019. ápr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Az emberek ugyanúgy járnak dógozni, vásáróni, pínzt kőtenek, nincs semmi zúgolódás... Így nézve tehát a meglepetés elmaradt...
2019. ápr. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Unalmas
2019. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem, mert amúgy is tudták.


Egyébként szerintem mi ellenzékiek elértük azt a pontot a kérdés állandó napirenden tartásával, hogy nemzetközi szinten le fogják vonni a konzekvenciákat.


Nemzetközi szintű konzekvencia?


A jelenleg regnáló Orbán-kormány illegitim, nem elfogadható!

2019. ápr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Pl a sok milliós támogatás kamu pártoknak csak azért zavar, mert nem én nyúltam le azokat.
2019. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%
Itthon a kutyát nem érdekli, még a fidesz dob kis csontot nekik. Ez már nem egy ország, egy egységes nép. Mindenki a saját kis pecsenyéjét sütögeti és nagy ívben ejt az egészre, mi lesz az országgal, ami már nincs is.
2019. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk igaz. Sajnos a magyar egy visszamaradott rabszolganép. Kár érte.
2019. ápr. 5. 08:15
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Engem komolyan erdekel, hogy ezeket a provokativ kamukerdeseket te azert irod e ide mert fizetett troll vagy? Vagy neked tenyleg az okoz oromet hogy provokald a masik tabort? Bar szerintem mar egyre unalmasabb vagy a cimboraddal egyutt. Mar felhuzni sem huzom magam, inkabb egyfajta mela kozonyt erzek es egy jo adag szanalmat. De azert kivancsi vagyok. Szoval melyik?
2019. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

1., Tégy egy szívességet és fogadd meg a saját nickneved, ha már másoktól azt kéred, ne legyen hülye.

2., Figyelj oda a helyesírásra is.

3., Nem kapok érte pénzt, mert a Politika rovatba kb. 2-3 hetente 1 kérdést teszek fel.

4., Attól, hogy eltakarod a szemed, attól még az a probléma valós. Nyugodtan megmaradhatsz egy ukrán vendégmunkás értelmi szintjén és örülhetsz annak, hogy az EU egyik legkorruptabb maffiakormányának fellegvárában (vagy inkább lepratelepében) élhetsz, de attól még ne zavarjon az, ha valaki nem fél használni az agyát és szeretné, ha a fizetése 30-40%-a nem az oligarchák zsebében landolna, miközben az egészségügy, köz- és felsőoktatás, mezőgazdaság és minden egyéb területen hatalmas kudarcot vallunk.

5., Szóval melyik? :)

2019. ápr. 5. 09:09
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Olvass kevesebb indexet es hvgt! Ez egy jo tanacs. Boldogabb lesz az eleted, mert nem hiszed azt hogy az a sok rémhír az igazság amit ott hazudoznak neked.
2019. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!